Auto-moto

Odkazy v kategorii Auto-moto jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Auto-moto. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Dovolená v Řecku

Pro dovolenou stále oblíbenější Řecko je překrásnou zemí s bohatými dějinami a obdivuhodnou kulturou. Všichni určitě dobře vědí, že Řecko je též rodištěm mnohých bájí, mýtů a legend. Na řeckém území se pak dochovaly stovky jedinečných architektonických památek. Na dovolené se tady bude líbit jak vyznavačům plážového lenošení, tak i zájemcům o historii.

Odkaz Dovolená v Řecku13566 bodů. Ohodnotit , nebo .

Hurá do Rakouska

Rakousko suverénně drží první místo nejen na žebříček oblíbenosti mezi českými lyžaři, ale je na špičce i ve světovém měřítku. Nejen zahraniční hosté, ale i sami Rakušané jsou vášnivými lyžaři a tak je tady prakticky vše podřízeno lyžování.

Odkaz Hurá do Rakouska9036 bodů. Ohodnotit , nebo .

Turecko

Hlavním důvodem, proč se Turecko těší stále větší oblibě pro dovolenou, jsou jeho přímořská letoviska. Pobyt na Egejské či Turecké riviéře je především o moři, populárních programech all inclusive, skvělém servisu a též vynikající turecké kuchyni.

Odkaz Turecko7929 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rakousko autem

Kvalitní alpská lyžařská střediska v Rakousku nabízejí svým návštěvníkům dokonale upravené sjezdovky všech stupňů obtížnosti. Lyžovat na sjezdových tratích v Rakousku je skutečným požitkem jak pro lyžaře, tak i snowboardery.

Odkaz Rakousko autem6585 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rakouská lyžařská oblast Lungau

Skiareály v oblasti Lungau ve středním Rakousku jsou snadno přístupné hlavně díky moderním lanovkám a vlekům. Zdejší přepravní zařízení se mohou pyšnit vysokou přepravní kapacitou a lyžaři tak nemusejí zbytečně čekat v dlouhých frontách na lanovky.

Odkaz Rakouská lyžařská oblast Lungau6020 bodů. Ohodnotit , nebo .

Top 10 Rakouska

Dá se říci, že Rakousko je skutečným rájem příznivců sjezdového lyžování. Lyžaři se tady mohou věnovat svému oblíbenému zimnímu sportu na několika tisícovkách kilometrů sjezdových tratí v nadmořské výšce od 500 do dechberoucích 3.450 metrů.

Odkaz Top 10 Rakouska5891 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kontaktní čočky pro řidiče

Jako "Smart čočky" jsou označovány kontaktní čočky UltraSilk 55 AC (6 čoček) pro svoji ojedinělou konstrukci, umožňující perfektní vidění především za zhoršených světelných podmínek (šero, déšť, noční jízda městem). Proto jsou tolik oblíbené u řidičů a patří do kategorie Lenses for Drivers. Lze je koupit levně a výhodně, protože k ním obdržíte roztok 360 ml ZDARMA. Prostě - perfektní vidění a zdarma čištění.

Odkaz Kontaktní čočky pro řidiče51 bodů. Ohodnotit , nebo .

Android auto - kompletní průvodce

Android auto - které modely vozidel podporují Android auto? Jaký telefon k tomu potřebujete? Co všechno umí? Jak je to s podporou v Česku? Co dělat, když připojení nefunguje? Jak udělat snímek obrazovky přímo v autě? Na tyto a další otázky vám odpoví kompletní průvodce.

Odkaz Android auto - kompletní průvodce12 bodů. Ohodnotit , nebo .

Pneuservis Karlovy Vary

Pneuservis Karlovy Vary. Nabízíme špičkové služby pneuservisu pro osobní, SUV, terénní a dodávkové automobily. Rádi Vám také poradíme s výběrem vhodných pneumatik pro Váš automobil.

Odkaz Pneuservis Karlovy Vary12 bodů. Ohodnotit , nebo .

půjčovna střešních boxů

Nabízíme vám pronájem kvalitních střešních boxů. Zaměřujeme se na nosiče lyží v zimní sezoně a nosiče kol v letní sezoně. Kvalitní zahraniční značky pro náročné. Vhodné pro každý typ osobního auta. Boxy dodáváme v Praze.

Odkaz půjčovna střešních boxů8 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 45

SEO Katalog © 2012 | Tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 8231