Zpravodajství

Odkazy v kategorii Zpravodajství jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Zpravodajství. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Informace z Řecka

Informace o oblíbených řeckých letoviscích na jednom místě. Vybíráme pouze zajímavé články a příspěvky o Řecku a řeckých ostrovech na českém Internetu. Čerpáme především z blogů o Řecku a dalších přínosných informačních zdrojů.

Odkaz Informace z Řecka1254 bodů. Ohodnotit , nebo .

Novinky z Rakouska

Aktuální zprávy o rakouských lyžařských střediscích. Hlídáme za vás, co se děje na českém internetu. A pokud se někde objeví zajímavá informace o lyžování v Alpách, budeme první, kdo vám ji poskytne.

Odkaz Novinky z Rakouska1022 bodů. Ohodnotit , nebo .

Aktuální tipy na dovolenou

Evropa coby destinace pro dovolenou nabízí díky své rozmanitosti spoustu možností, kam se vydat. Při evropských vzdálenostech zabere cesta maximálně několik hodin času, což určitě ocení mnoho Čechů. Cesta do exotičtějších destinací sice trvá déle a často je i dražší, ale turisté zase mohou poznat daleké kraje a zcela jiné kultury.

Odkaz Aktuální tipy na dovolenou686 bodů. Ohodnotit , nebo .

elisan.cz - lyžování, zimní dovolená

Co myslíte, kde jsou nejlepší sjezdovky v Evropě? V Rakousku nebo v Itálii? Lyžování patří k nejoblíbenějším zimním volnočasovým aktivitám a lyžaři z České republiky pravidelně vyjíždějí do alpských lyžařských středisek strávit v nich zaslouženou dovolenou.

Odkaz elisan.cz - lyžování, zimní dovolená203 bodů. Ohodnotit , nebo .

Informace o Rakousku

Rakousko je skutečným rájem lyžařů. Ti tady mohou provozovat svůj oblíbený sport na několika tisících kilometrů sjezdovek v nadmořských výškách od 550 do 3.450 metrů nad mořskou hladinou. Lyžování v Rakousku je pro sjezdaře z Čech a Moravy určitě zajímavé, neboť Rakousko je nejbližší alpskou zemí a i poměr kvalita / cena jak za ubytování, tak lyžování, je příznivý.

Odkaz Informace o Rakousku130 bodů. Ohodnotit , nebo .

BIG WEB auto,moto

Všeobecné zpravodajství ze světa automobilů.Testy vozidel, recenze řidičů, novinky v automobilovém průmyslu, nová auta, stará auta.Podrobné testování osobních automobilů.Videa s auty.Krásné fotografie osobních automobilů.

Odkaz BIG WEB auto,moto29 bodů. Ohodnotit , nebo .

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

Aktuální počasí v ČR,počasí v Praze,předpověď počasí pro ČR.Aktuální počasí v Evropě a ve světě.Teplotní mapy.Sněhové zpravodajství.Předpověď počasí na pět dní dopředu.

Odkaz PŘEDPOVĚĎ POČASÍ26 bodů. Ohodnotit , nebo .

Encyklopedie Wikina

Nová česká moderní a alternativní encyklopedie. Mnoho témat a článků. Praktičnost, relevantní odkazy, rady. Provoz encyklopedie je financován z reklamy nikoliv žebráním. Spuštěna v roce 2010.

Odkaz Encyklopedie Wikina3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dnešní Brno

Informace z Brna. Zpravodajství z Brna. Vše o Brně. Novinky, články, akce, slevy, inzerce, práce, počasí, kamery, jízdní řád MHD, seznam WC, seznam Wi-Fi, čistění ulic, rozpočet, ztráty a nálezy, a další. Facebook, Twitter, Google Plus, YouTube, VK.com ap.

Odkaz Dnešní Brno3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Boomba.cz

Český bulvární online magazín. Najdete zde ty nejaktuálnější informace o celebritách, různé zprávy z domova i ze světa a zcela jistě zde také naleznete zábavná videa či různé zajímavosti. Boomba.cz je zkrátka bulvár, jaký ještě neznáte a jsme si jisti, že se k nám budete rádi vracet!

Odkaz Boomba.cz2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 ... 4

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264