Zpravodajství

Odkazy v kategorii Zpravodajství jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Zpravodajství. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Encyklopedie Wikina

Nová česká moderní a alternativní encyklopedie. Mnoho témat a článků. Praktičnost, relevantní odkazy, rady. Provoz encyklopedie je financován z reklamy nikoliv žebráním. Spuštěna v roce 2010.

Odkaz Encyklopedie Wikina3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Boomba.cz

Český bulvární online magazín. Najdete zde ty nejaktuálnější informace o celebritách, různé zprávy z domova i ze světa a zcela jistě zde také naleznete zábavná videa či různé zajímavosti. Boomba.cz je zkrátka bulvár, jaký ještě neznáte a jsme si jisti, že se k nám budete rádi vracet!

Odkaz Boomba.cz2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Novinky.cz

On-line magazín deníku Právo & Seznam.cz Server nabízí hlavní zprávy dne. Také rubriku Stalo se, s aktuálními zprávami. Dále je možné prohlížet zprávy z jednotlivých oborů a také dle jednotlivých regionů. Nejnavštěvovanější český magazín.

Odkaz Novinky.cz1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Magazín Obyčejný člověk

Magazín o obyčejných lidech a pro obyčejné lidi. Blok informací, zpráv a čtení o životě kolem nás. Přidat článek se snažíme každý den. U nás najdete zajímavosti, perličky i seriózní čtení. Umožňujeme napsat a přidat článek i těm, kteří mají potřebu sdělovat své názory.

Odkaz Magazín Obyčejný člověk1 bodů. Ohodnotit , nebo .

PokerList - The world of poker in your hand

Mobilna aplikace zobrazujci pokrove turnaje a cash game primo v telefonu. Aktualni seznam novinky z celeho sveta. Zabudovana navigace kjtera vas dostane primo ke vchodu do casina/klubu takze se nestane ze budete bloudit. Vse prehledne na svem mobilnim telefonu.

Odkaz PokerList - The world of poker in your hand1 bodů. Ohodnotit , nebo .

BlackBerry magazín

Zbrusu nový magazín o společnosti BlackBerry (dříve RIM). Pokud hledáte nějaké informace, neváhejte a navštivte náš web. Každý den přinášíme novinky ze světa této Kanadské firmy. Náš Twitter účet zde: twitter.com/BlackBerry_CZE

Odkaz BlackBerry magazín1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Investice a spoření

Web Investplus.cz je internetový portál o spoření a investování, který pro vás vytváříme od roku 2014. Na webu najdete stovky článků, které jsou rozdělné do dvou základních kategorií. V sekci “CHCI SPOŘIT” najdete novinky a aktuality převážně o bankovních spořicích účtech. V sekci “CHCI INVESTOVAT” se dočtete o rizikových metodách zhodnocování peněz, jako je například obchodování forexu nebi binárních opcí.

Odkaz Investice a spoření1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Počasí Podivej.cz

Předpověď počasí pro ČR s možností vyhledání libovolné obce a zobrazení podrobné předpovědi na 7 dní. Norská předpověď yr.no v češtině s přehlednými grafy - teplota, srážky, vítr. Aktuální teplota moře v Chorvatsku a výška sněhu na českých horách.

Odkaz Počasí Podivej.cz1 bodů. Ohodnotit , nebo .

ZprávyExtra.cz

Každý den přinášíme aktuální zprávy z domova i ze zahraničí. Připravujeme pro vás zprávy z politiky a zprávy z domova, zprávy ze světa, krimi zprávy, zprávy o počasí, zprávy z dopravy, sportovní zpravodajství. Zprávy zpravodajského deníku ZprávyExtra.cz přinášejí 24 hodin denně aktuální události, které se stali v České republice a v zahraničí.

Odkaz ZprávyExtra.cz1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ancient Trees: Woman Spends 14 Years Photographing World’s Oldest Trees

Beth Moon, a photographer based in San Francisco, has been searching for the world’s oldest trees for the past 14 years. She has traveled all around the globe to capture the most magnificent trees that grow in remote locations and look as old as the world itself. “Standing as the earth’s largest and oldest living monuments, I believe these symbolic trees will take on a greater significance, especially at a time when our focus is directed at finding better ways to live with the environment” writes Moon in her artist statement. Sixty of Beth Moon’s duotone photos were published in a book titled “Ancient Trees: Portraits Of Time”. Here you can have a sneak preview of the book, full of strangest and most magnificent trees ever. More info: bethmoon.com | abbeville.com (h/t: colossal)

Odkaz Ancient Trees: Woman Spends 14 Years Photographing World’s Oldest Trees0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 5

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6652