Zábava

Odkazy v kategorii Zábava jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Zábava. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Lyžování v Itálii

Italské Alpy jsou mnohými lyžaři považovány za pozemský ráj milovníků zasněžených hor, alpského lyžování a spousty dalších zimních sportů. Překrásná horská krajina, drsné skalnaté vrcholy střídající zasněžené svahy, ideální pro to nejlepší lyžování.

Odkaz Lyžování v Itálii3673 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená v létě

Cestovatelské stránky mp7.cz jsou místem, kde se dají najít nejrůznější informace a tipy před cestou na dovolenou. A nemusí jít o týdenní a delší pobyty, stačí třeba jen prodloužený víkend v zahraničí. Těšte se na popisy letovisek, informace o možnostech koupání či přehled atraktivních míst pro výlety.

Odkaz Dovolená v létě3492 bodů. Ohodnotit , nebo .

Lyžařská oblast Brixental

Hned devět špičkových lyžařských středisek Kitzbühelských Alp, ležících pod masivem Hohe Salve, se sdružilo do bezkonkurenčně největší propojené oblasti v celém Rakousku. Region se pravidelně umisťuje na prvních místech v nejrůznějších testech lyžařských oblastí a s přehledem obvykle vyhrává prestižní ocenění v mezinárodních odborných anketách.

Odkaz Lyžařská oblast Brixental3383 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ostrov Zakynthos, Řecko

Zakynthos patří k jedněm z nejhezčích ostrovů Řecka. Leží v Jónském moři, jen asi hodinu a čtvrt plavby od poloostrova Peloponés. Rozlohou 400 km2 je v Jónském moři třetím největším. Díky dostatku srážek během zimního období patří mezi nejzelenější ostrovy v Řecku. Zvlášť na jaře je pak kvetoucí zahradou, kdy je vzduch prosycen vůní eukalyptů a dalších bylin.

Odkaz Ostrov Zakynthos, Řecko3371 bodů. Ohodnotit , nebo .

awik.cz - Alpy a lyžování

Rakousko spolu s Itálií a Švýcarskem lze určitě označit za kolébky alpského lyžování. Lyžaři mají v těchto destinacích k dispozici stovky nejrůznějších lyžařských středisek s desetitisíci a desetitisíci kilometry sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Tisíce lanovek se pak starají o pohodlnou, rychlou a hlavně bezpečnou jízdu vzhůru.

Odkaz awik.cz - Alpy a lyžování3293 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená v Turecku

Jihoevropské Turecko, stále oblíbenější cíl turistů nejen z České republiky, bývá někdy nazýváno zemí tajemného orientu. K nejoblíbenějšími prázdninovým cílům, kde turisté tráví dovolenou v Turecku nejčastěji, patří Alanya, Antalya, Side, Belek a Kemer.

Odkaz Dovolená v Turecku2495 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bruklyn studio

Skupina tvořící zábavná videa. Skupina mladých tvůrců, s námi se bavíte, díváte se a vyhráváte v soutěžích! Tak se přijďte podívat !!! Náš kanál naleznete na youtube pod heslem bruklynstudio, děkujeme předem za všechny lajky a odběratele.

Odkaz Bruklyn studio78 bodů. Ohodnotit , nebo .

Za zábavou s barevnými kontaktními čočkami

Úplně jednoduše přizpůsobíte barvu svých očí pomocí barevných kontaktních čoček Fabula - dioptrických nebo nedioptrických, svým plesovým šatům. Ke kostýmu na maškarní ples nebo na halloween si můžete vybrat ze široké škály barevných crazy kontaktních čoček. Pořídíte je v e-shopu online a docela levně.

Odkaz Za zábavou s barevnými kontaktními čočkami53 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vtipy, citáty a Murphyho zákony

Nejlepší vtipy, citáty slavných osobností a Murphyho zákony tříděné podle jednotlivých témat najdete na NTX.cz Všechno se dá hodnotit, takže můžete číst jen ty nejlepší vtipy, citáty nebo poučné zákony. Také je možné prohlížet od těch nejnovějších. Koukněte se sami, například na populární vtipy o sexu, vtipy o mužích a ženách, vtipy o facebooku a další. Nebo na citáty o lásce, citáty o životě či vtipné citáty. Vybrané Murphyho zákony, které pobaví, ale i poučí.

Odkaz Vtipy, citáty a Murphyho zákony9 bodů. Ohodnotit , nebo .

Citáty a přísloví

Citáty o životě, lásce i přátelství. Životní motta slavných i neslavných. Řazeno podle kategorie i autorů. Přísloví z celého světa. Murphyho zákony se kterými se setkáváte každý den a nevíte o tom.

Odkaz Citáty a přísloví4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 28

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475