Zábava

Odkazy v kategorii Zábava jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Zábava. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Durové akordy na kytaře

Durové akordy. Kytara se hlavně používá jako doprovodný nástroj. Při doprovodu se nejčastěji používají durové akordy. Např. C, D, E, F, G, A, H (B - anglické označení). Používají se i posunuté o půltón nahoru nebo dolů. To jsou např. Cis, Dis, Fis, Gis, Ais.

Odkaz Durové akordy na kytaře1 bodů. Ohodnotit , nebo .

ZHumor.sk

Nudíte se? Máte dlouhou chvíli? Čekáte na vlak, autobus? Mrkněte se na naši stránku www.zhumor.sk - sbírka nejlepší zábavy, srand, vtipů, humorných a zábavných videí, kreslených vtipů a originálních meme. Na ZHumor.sk najdete například dílka nejhumornějších photoshopářů, legrační nápady nejlepších uživatelů instagramu anebo kolekce fotografií největších šílenců nebo nepovedených výrobků z celého světa. Smích prodlužuje život. Vy se snad nechcete dožít důchodu? Je lepší se k němu prochechtat než propracovat.

Odkaz ZHumor.sk1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Hudba Sprint

Hudba na svatby, oslavy, promoce, společenské soukromé i firemní akce. Hudba Sprint - hudba od vybraných profesionálů. Široký repertoár, vynikající nástroje i zvuk. Super zábava a výhodná cena dle individuálních požadavků.

Odkaz Hudba Sprint1 bodů. Ohodnotit , nebo .

amazingminute.com

Video web amazingminute.com je stránka na kteréé naleznete úžasná videa zdarma. Naleznete zde různá dojemná videa se zvířaty, která potěší a vykouzlí úsměv u každého z nás. Videa jsou vybírána ručně.

Odkaz amazingminute.com1 bodů. Ohodnotit , nebo .

recepty - recepty-i.unas.cz

Všechny recepty jsou pro vás a pro vaše vaření, pečení a smažení, vše je zdarma.Všechny recepty jsou pro vás a pro vaše vaření, pečení a smažení, vše je zdarma.Všechny recepty jsou pro vás a pro vaše vaření, pečení a smažení, vše je zdarma.

Odkaz recepty - recepty-i.unas.cz1 bodů. Ohodnotit , nebo .

94% Answers, Návod a Nápověda

Nápověda, cheaty, answers na všechny úrovně (levely) hry 94% (94 Procent, 94% Percent) Určitě znáš hru 94%, ale asi neznáš všechny odpovědi, že? Tak se neboj, protože tady ti pomůžeme. Tak se dej do hraní, ale před tím jednu poznámku. Je možné , že si tvůj telefon upravil pořadí otázek trošku jinak, takže pokud se ti to stalo, tak využij vyhledávání. Vyhledávání je tady. Přeji pěknou zábavu!!! Více zde: http://hra-94procent.webnode.cz/navod-hra-94procent-94percent-answers-answer-odpovedi/

Odkaz 94% Answers, Návod a Nápověda1 bodů. Ohodnotit , nebo .

DJ na svatbu

Dj na svatbu Praha - Všichni naši Djs jsou profesionálové s letitými zkušenostmi. Profesionálové, kteří se s mikrofonem v ruce již narodili. Dj na svatbu jsou tu pro vás. Svatební video, svatební hry, fotokoutek pro Vaši svatbu, fotky ze svatby, video ze svatby, hudba na svatbu, svatební obřad, svatební hostina.

Odkaz DJ na svatbu1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Renegades CZ/SK

Náš herní portál s průměrnou návštěvností 1000 lidí denně. Je možné psát PR články (200 Kč = Jeden PR článek) a nebo kupovat bannery. Více na adrese: http://www.renegades-klan.eu ____________________________________ Počítače, Internet, Počítačové hry, Hry, Battlefield, 2, 3, 4, Battlefield 2, Battlefield 3, Battlefield 4

Odkaz Renegades CZ/SK1 bodů. Ohodnotit , nebo .

SA-MP San Andreas Multiplayer (GTA

Česká GTA SAMP centrála a zároveň největší česká databáze SAMP serverů (Grand Theft Auto San Andreas Multi-Player). Hru Grand Theft Auto San Andreas hrají tisíce lidí po celém světě. Přidej se ještě dnes.

Odkaz SA-MP San Andreas Multiplayer (GTA 1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nejen mezi námi ženami

Velmi realistické vtipy o ženách i o mužích. Životní situace, které denně prožíváme, se kterými se musíme vyrovnat. Život je vážný, i proto jej musíme brát mnohdy s humorem. Navštivte můj blog a pobavte se u toho, co v reálném životě bereme až příliš vážně.

Odkaz Nejen mezi námi ženami1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 27

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7193