Ostatní

Odkazy v kategorii Ostatní jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Ostatní. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Turecko - informace před cestou

Turecko je bohaté nejen na krásné písečné pláže a průzračně čisté moře, ale i na nejrůznější přírodní zajímavosti. Nejen pobřeží Egejského nebo Středozemního moře, ale i krajina v tureckém vnitrozemí dokáže turisty uchvátit.

Odkaz Turecko - informace před cestou1027 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rhodos, Řecko

Rhodos bývá někdy označován jako Ostrov slunce či Ostrov růží. Je jedním z největších a také nejkrásnějších řeckých ostrovů. Krajina Rhodu je poměrně hornatá a tvoří ji kopce a nízké hory a většina pohoří na Rhodu je zalesněná. Klima ostrova je subtropické.

Odkaz Rhodos, Řecko865 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ostrov Rhodos

Čtvrtý největší řecký ostrov Rhodos má snad vše, co mohou turisté od letní dovolené u moře. Čisté moře, vyhlášené pláže, slunečné počasí od jara do podzimu a v neposlední řadě i spousta historických památek.

Odkaz Ostrov Rhodos170 bodů. Ohodnotit , nebo .

Aprica - lyžování

Příjemné lyžařské středisko Aprica je ideálním místem pro zimní rodinnou dovolenou. Zdejší skiareál nabízí příjemné lyžování na více než 50 kilometrech sjezdovek a v neposlední řadě i pohodovou rodinnou atmosféru s typicky italským způsobem lyžování v Alpách.

Odkaz Aprica - lyžování151 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená Rhodos

Řecký ostrov Rhodos získává mezi turisty na stále větší popularitě coby destinace pro dovolenou u moře. Geograficky se nalézá v jihovýchodní části Dodekanéského souostroví. Jako Dodekanésy, česky Dvanáctiostroví, jsou označovány ostrovy v Egejském moři, které patří do jižních Sporad. Vedle ostrova Rhodos k nim náleží kupříkladu i třeba Karpathos.

Odkaz Dovolená Rhodos81 bodů. Ohodnotit , nebo .

Cestování a dovolená

Blog luteum.cz přináší nejrůznější zajímavosti ze světa cestování. Najdete na něm zajímavé články o dovolené, destinacích pro dovolenou a samozřejmě nechybí aktuálních trendech v oblasti cestovního ruchu a cestování. Každá destinace, blízká i vzdálená, má své kouzlo, spoustu zajímavostí a dokonce i skrytá místa, o kterých málokdo tuší.

Odkaz Cestování a dovolená67 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rolls Royce mezi kontaktními čočkami

Kontaktní čočky UltraWave mají originální patentovaný design typu Sport Lenses, umožňující mimo jiné perfektní periferní vidění, což ocení především sportovci. Za skvělé optické vlastnosti obdržely kontaktní čočky UltraWave cenu anglické královny Alžběty. Tyto kontaktní čočky jsou označovány jako "Rolls Royce" mezi kontaktními čočkami a nosí se i v Buckinghamském paláci.

Odkaz Rolls Royce mezi kontaktními čočkami52 bodů. Ohodnotit , nebo .

Studium-kurzy.cz

Nejnovější nabídky kurzů, školení a seminářů z celé ČR. Pokud si myslíte, že je vzdělání drahé - zůstaňte nevzděláni. Autor stránek zatím nezveřejnil svůj životopis, ale musíme doufat, že aspoň umí číst a psát.

Odkaz Studium-kurzy.cz15 bodů. Ohodnotit , nebo .

ANGLIČTINA ONLINE

Angličtina online, anglická gramatika,testy z angličtiny online, anglická slovní zásoba,podrobná mluvnice a slovní zásoba,testy z angličtiny.Anglická frázová slovesa.Testy z anglické gramatiky online a vyhodnocení testů z a anglické gramatiky online.

Odkaz ANGLIČTINA ONLINE5 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kurzy pro vás: online, rekvalifikační...

Široká nabídka offline i online kurzů od různých poskytovatelů. Najděte online kurzy, rekvalifikační kurzy, denní i víkendové kurzy v Praze, Brně, Ostravě a mnoha dalších městech. Skvělé vyhledávání vás dovede ke kurzu který hledáte. Ať už se chcete naučit Excel, absolvovat masérský kurz nebo hledáte kurz angličtiny nebo jiné jazykové kurzy. U nás najdete vše.

Odkaz Kurzy pro vás: online, rekvalifikační...5 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 38

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264