Ostatní

Odkazy v kategorii Ostatní jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Ostatní. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Cestování a dovolená

Blog luteum.cz přináší nejrůznější zajímavosti ze světa cestování. Najdete na něm zajímavé články o dovolené, destinacích pro dovolenou a samozřejmě nechybí aktuálních trendech v oblasti cestovního ruchu a cestování. Každá destinace, blízká i vzdálená, má své kouzlo, spoustu zajímavostí a dokonce i skrytá místa, o kterých málokdo tuší.

Odkaz Cestování a dovolená2221 bodů. Ohodnotit , nebo .

Turecko - informace před cestou

Turecko je bohaté nejen na krásné písečné pláže a průzračně čisté moře, ale i na nejrůznější přírodní zajímavosti. Nejen pobřeží Egejského nebo Středozemního moře, ale i krajina v tureckém vnitrozemí dokáže turisty uchvátit.

Odkaz Turecko - informace před cestou1893 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rhodos, Řecko

Rhodos bývá někdy označován jako Ostrov slunce či Ostrov růží. Je jedním z největších a také nejkrásnějších řeckých ostrovů. Krajina Rhodu je poměrně hornatá a tvoří ji kopce a nízké hory a většina pohoří na Rhodu je zalesněná. Klima ostrova je subtropické.

Odkaz Rhodos, Řecko1444 bodů. Ohodnotit , nebo .

Informace o Řecku

Mezi hlavní důvody, nejčastěji zmiňované turisté, kteří v hojných počtech cestují k moři na dovolenou právě do Řecka, patří jedinečné písečné a oblázkové pláže, křišťálově čisté moře a poutavá příroda. Často je zmiňována též vyhlášená středomořská kuchyně.

Odkaz Informace o Řecku1094 bodů. Ohodnotit , nebo .

Aprica - lyžování

Příjemné lyžařské středisko Aprica je ideálním místem pro zimní rodinnou dovolenou. Zdejší skiareál nabízí příjemné lyžování na více než 50 kilometrech sjezdovek a v neposlední řadě i pohodovou rodinnou atmosféru s typicky italským způsobem lyžování v Alpách.

Odkaz Aprica - lyžování1030 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ostrov Rhodos

Čtvrtý největší řecký ostrov Rhodos má snad vše, co mohou turisté od letní dovolené u moře. Čisté moře, vyhlášené pláže, slunečné počasí od jara do podzimu a v neposlední řadě i spousta historických památek.

Odkaz Ostrov Rhodos758 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dovolená Rhodos

Řecký ostrov Rhodos získává mezi turisty na stále větší popularitě coby destinace pro dovolenou u moře. Geograficky se nalézá v jihovýchodní části Dodekanéského souostroví. Jako Dodekanésy, česky Dvanáctiostroví, jsou označovány ostrovy v Egejském moři, které patří do jižních Sporad. Vedle ostrova Rhodos k nim náleží kupříkladu i třeba Karpathos.

Odkaz Dovolená Rhodos666 bodů. Ohodnotit , nebo .

Letíme k moři

Ať už se chystáte na dovolenou do Řecka, Turecka, Itálie, Španělska či některé jiné blízké nebo vzdálené destinace dle svých preferencí, určitě v cizině zažijete příjemný čas volna a odpočinku. Další možností je účastnit se některého z mnoha zájezdů za poznáním.

Odkaz Letíme k moři461 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rolls Royce mezi kontaktními čočkami

Kontaktní čočky UltraWave mají originální patentovaný design typu Sport Lenses, umožňující mimo jiné perfektní periferní vidění, což ocení především sportovci. Za skvělé optické vlastnosti obdržely kontaktní čočky UltraWave cenu anglické královny Alžběty. Tyto kontaktní čočky jsou označovány jako "Rolls Royce" mezi kontaktními čočkami a nosí se i v Buckinghamském paláci.

Odkaz Rolls Royce mezi kontaktními čočkami52 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kryt bazénu

Nabízíme zastřešení bazénů. Pro výrobu využíváme pouze prvotřídní materiály a technologie. Zastřešení LOWO Sonnenlift lze aplikovat na jakýkoliv tvar zapuštěného bazénu. Podívejte se na náš web a přečtěte si více informací o zastřešení bazénů.

Odkaz Kryt bazénu27 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 46

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7047