Instituce

Odkazy v kategorii Instituce jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Instituce. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Kurzy pro veřejnost i profesionály z oblasti komunikace a seberozvoje

Lektorované kurzy asertivního jednání, a seberozvoje, komunikace, efektivní a partnerské komunikace pro veřejnost a profesionály. Kurzy pro veřejnost i profesionály z oblasti komunikace a seberozvoje.

Odkaz Kurzy pro veřejnost i profesionály z oblasti komunikace a seberozvoje0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Základní škola Praha 6

Naše základní škola v Praze 6 je báječná. Nachází se na klidném místě s dobrou dopravní dostupností. V základní škole v Praze 6, Suchdole, jsou vítání nejen děti, ale i rodiče, výuka probíhá cestou „S úsměvem ke vzdělání“.

Odkaz Základní škola Praha 60 bodů. Ohodnotit , nebo .

Montessori školka Limetka

Zajistíme předškolní výuku v českém a anglickém jazyce. Naše My Montessori školka disponuje kvalitními učiteli a tvůrčím prostředím. Mezinárodní česko-anglická školka poskytuje dětem bio stravu. Svěřte své děti do naší péče a výuky.

Odkaz Montessori školka Limetka0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Komerční banka, a.s.

V Komerční bance nabízíme pestrou paletu finančních služeb. Vybírat můžete z dlouhé řady produktů určených pro individuální, firemní a institucionální klienty. Využívejte bezpečné přímé bankovnictví v Komerční bance.

Odkaz Komerční banka, a.s.0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bohemian Library - eknihovna online

Česká virtuální digitální online knihovna s možností prohlížení i stahování knih v pdf souboru. Knihy jsou volně dostupné a jejich zaměření je převážně na odbornou literaturu. Vedle obsáhlé Obrázkové encyklopedie zde naleznete i různé cestopisné, vlastivědné, dějepisné a životopisné knihy.

Odkaz Bohemian Library - eknihovna online0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Metropolitní univerzita Praha

Naše soukromá univerzita nabízí možnost studia v bakalářských a magisterských programech. Absolvovat u nás můžete humanitní studia, mezinárodní obchod a řadu dalších vysokoškolských oborů. Přihlaste se ke studiu politologie či mezinárodního obchodu.

Odkaz Metropolitní univerzita Praha0 bodů. Ohodnotit , nebo .

CELOMED – lékařská poradna online

Poskytujeme služby v oblasti klasické i alternativní medicíny. Využít můžete naši gynekologickou ambulanci, masáže či obchod s přírodními prostředky. Provozujeme také lékařskou poradnu online. Pečujeme o Vaše zdraví.

Odkaz CELOMED – lékařská poradna online0 bodů. Ohodnotit , nebo .

ING Bank N.V. – zhodnocení peněz

Poskytujeme možnost zhodnocení peněz prostřednictvím spořícího účtu ING Konto. Svým klientům neúčtujeme paušální ani jednorázové poplatky. Nestanovujeme minimální ani maximální vklady. Zhodnocení peněz spořicím kontem.

Odkaz ING Bank N.V. – zhodnocení peněz0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Penzion Vinárna U Hroznu

Penzion Vinárna U hroznu se nachází v jihomoravském kraji Slovácka, Veselí nad Moravou v okrese Hodonín, který patří do významné vinařské oblasti. Penzion Vinárna U hroznu leží přímo u vinařské cyklostezky VINAŘ 47, Veselí nad Moravou v hlavním směru Uherský Ostroh a v druhém hlavním směru Strážnice a v dalších směrech. Veselskem prochází čtyři cyklistické trasy: Beskydsko – karpatská magistrála, Moravská dálková stezka, Strážnická vinařská stezka a Uherskohradišťská vinařská stezka.

Odkaz Penzion Vinárna U Hroznu0 bodů. Ohodnotit , nebo .

The Prague British School

Nabízíme základní a středoškolské britské vzdělání. Naše soukromá škola poskytuje výuku podle britských osnov, zakončenou mezinárodní maturitní zkouškou IB. Vsaďte na soukromou školu s britským stylem vzdělání.

Odkaz The Prague British School0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 7

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264