Instituce

Odkazy v kategorii Instituce jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Instituce. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

AKCENT College – celoživotní vzdělávání

Jsme soukromou školou zaměřenou na výuku jazyků. Nabízíme bakalářské studium výuky angličtiny a také češtiny pro cizince. Využít můžete také naši nabídku celoživotního vzdělávání. Využijte možnost celoživotního vzdělávání.

Odkaz AKCENT College – celoživotní vzdělávání0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Region Convention Bureau

U nás najdete kompletní nabídku konferenčních kapacit, ubytovacích a doprovodných služeb na území Královéhradeckého kraje. Můžete si prohlédnout katalog subjektů, případně nám zaslat poptávku a my podle vašich požadavků program sestavíme.

Odkaz Region Convention Bureau0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Managerské kalkulace

Znáte své úplné vlastní náklady výroby? Víte, kde máte bod zvratu? Víte, jak nastavit svou cenovou politiku tak, aby jste trvale tvořili dostatečnou míru rentability? Na základě mnohaletých zkušeností v oblasti managerských kalkulací Vám pomůžeme s tvorbou a aplikací managerských kalkulací do Vašich vnitřních řídících systémů.

Odkaz Managerské kalkulace0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Odečty z daní na výzkum a vývoj

Provádíte ve své společnosti výzkum a vývoj? Chcete díky tomu zaplatit menší daň z příjmu? ČR podporuje výzkum a vývoj obchodních společností i prostřednictvím zákonných odečtů z daní na projekty výzkumu a vývoje. Na základě mnohaletých zkušeností v této oblasti Vám pomůžeme při sestavení projektu výzkumu a vývoje ve Vaší společnosti, pomůžeme s tvorbou směrnic, k zajištění této oblasti a s vyhodnocením způsobilosti nákladů tohoto projektu.

Odkaz Odečty z daní na výzkum a vývoj0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Podpora granty

Chcete realizovat nějaký projekt? Je ten projekt menší nebo větší? Ale víte, že z vlastních peněz nebudete schopni projekt financovat? Evropská unie (EU), ale i prostředky státního rozpočtu ČR, Vám nabízí podporu spolufinancování tohoto projektu prostřednictvím nenávratné dotace. Evropská Unie i náš stát podporuje dotacemi smysluplné projekty, které mají výraznou přidanou hodnotu. Pomocí podpůrné dotace budete schopni vybudovat perfektní projekt. Nevíte kde začít? My Vám rádi poradíme, jak dotaci získat.

Odkaz Podpora granty0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Poradenství při čerpání EU dotací

Firma Ing. Luděk Sýkora se dlouhodobě zabývá a specializuje se především na poskytování níže uvedených služeb - Dotační poradenství ve všech jeho fázích, tj. od vypracování prvotního dotačního auditu dotačních možností, až po vypracování všech žádostí s povinnými přílohami a dotačním managementem schváleného projektu - Tvorba projektu odečitatelné položky z daňového základu na náklady vědy a výzkumu v daném období - Tvorba managerských kalkulací

Odkaz Poradenství při čerpání EU dotací0 bodů. Ohodnotit , nebo .

VOŠ a Střední zemědělská škola Benešov

Naše Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131 nabízí řadu učebních a studijních zemědělských oborů. Studovat u nás můžete například obor Agropodnikání. Moderní zázemí pro výuku s kvalitním vybavením.

Odkaz VOŠ a Střední zemědělská škola Benešov0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Fyzioterapie Praha

Rehasport má pro vás novinku! Otevřeli jsme pro vás novou fyzioterapii v Praze 10 - Benicích. Fyzioterapie Praha. Uplně nová fyzioterapie v Benicích, která má ke všem individuální přístup.

Odkaz Fyzioterapie Praha0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kurzy pro veřejnost i profesionály z oblasti komunikace a seberozvoje

Lektorované kurzy asertivního jednání, a seberozvoje, komunikace, efektivní a partnerské komunikace pro veřejnost a profesionály. Kurzy pro veřejnost i profesionály z oblasti komunikace a seberozvoje.

Odkaz Kurzy pro veřejnost i profesionály z oblasti komunikace a seberozvoje0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Základní škola Praha 6

Naše základní škola v Praze 6 je báječná. Nachází se na klidném místě s dobrou dopravní dostupností. V základní škole v Praze 6, Suchdole, jsou vítání nejen děti, ale i rodiče, výuka probíhá cestou „S úsměvem ke vzdělání“.

Odkaz Základní škola Praha 60 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 ... 10

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475