Spolky

Odkazy v kategorii Spolky jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Spolky. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Celé Česko čte dětem o. p. s.

Celé Česko čte dětem se zaměřuje na podporu čtenářské gramotnosti dětí a mládeže, ale také na propagaci hodnotné literatury a budování pevných vazeb v rodině prostřednictvím společného čtení.

Odkaz Celé Česko čte dětem o. p. s.0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Exotické cestování

I vzdálenější destinace mají svým návštěvníkům co nabídnout? K nejoblíbenějším zemím patří Thajsko, asijské království úsměvů, Srí Lanka, ostrov slonů a panenské přírody, Seychely, ostrovy zalesněných hor a národních parků nebo Maledivy, místo bohatých korálů a nádherných lagun.

Odkaz Exotické cestování0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Windsends studio

Jsme audio/visuální studio, rozdělené na foto ateliér, postprodukci obrazu a odhlučněnou místnost na hudbu a úpravu zvuku. Studio sídlí v Praze. Nabízíme možnost nahrávání zvuku s následnou úpravou, natáčení videa, nebo fotografování, úprava obrazu a mixování hudby. Spolupracujeme se spousty umělci ze zahraničí.

Odkaz Windsends studio0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Staré Zapalovače

Internetové muzeum zapalovačů. Historie, fotogalerie a výkup starožitných benzínových zapalovačů. Internetové muzeum zapalovačů. Historie, fotogalerie a výkup starožitných benzínových zapalovačů.

Odkaz Staré Zapalovače0 bodů. Ohodnotit , nebo .

David Gruber

Vítejte v Klubu GruberTeam. Za dlouhých více než 30 let mého učení a psaní se Vás nashromáždily tisíce žáků a statisíce čtenářů v České a Slovenské republice. V Klubu Gruberteam mám nyní čas a prostor vám za vaši přízeň poděkovat a případným zájemcům se dále řádně věnovat, umožňovat vám vzájemné kontakty, další osobní růst, poskytovat na win-win principu zajímavé příležitosti. Práve proto vznikl Projekt Gruberteam ve spolupráci s mým úspěšným žákem, Tomášem Činčalou. Nyní si proto prosím pozorně přečtěte níže uvedené možnosti spolupráce. Doufám, že zde naleznete příležitost jak se realizovat. David Gruber

Odkaz David Gruber 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dětské centrum Beruška o.s.

Dětské centrum Beruška o.s. nabízí široké spektrum aktivit pro Vaše dětí, ale i pro Vás! V průběhu roku pořádá jak pravidelné činnosti, tak i jednorázové akce. DC nabízí rodičům a dětem široké spektrum aktivit: - organizované programy pro děti - cvičení pro děti - Beruščinu školičku - zájmové kroužky pro děti - jednorázové akce - karneval, pohádkový les, mikuláš atd. - příměstské tábory - aktivity pro rodiče

Odkaz Dětské centrum Beruška o.s.0 bodů. Ohodnotit , nebo .

PraguePUA.top

Prague pua kommunita v Praze. Přidejte když máte zájem o pick up, cestování, biznis, startupy, posilování, zdravá výživa a další. Musíte být více než 18 let, abyste mohli dostat členství. Je to naprosto zdarma.

Odkaz PraguePUA.top0 bodů. Ohodnotit , nebo .

LibertaGia - Revoluční výdělek bez investice

Zajistěte si stálý příjem bez vstupní investice, zcela ZDARMA. LibertaGia je celosvětová společnost, která Vám zajistí finanční nezávislost. Najdete zde návody, důkazy, diskuzi a mnoho dalšího. Nepromarněte tuto šanci a připojte se k nám.

Odkaz LibertaGia - Revoluční výdělek bez investice0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Hlídání a venčení psů

Profesionální služby na špičkové úrovni, kde zajistí hlídání a venčení psů, návštěvy štěňat nebo soukromý výcvik. Je třeba objednat se předem na povinnou konzultaci ve vaší domácnosti s cílem získat maximální množství informací o vašem mazlíčkovi a následně mu poskytnout tu nejkvalitnější péči.

Odkaz Hlídání a venčení psů0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 5

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475