Spolky

Odkazy v kategorii Spolky jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Spolky. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Volba pro Lhotku

Informační stránky občanů obce Lhotka nad Labem, bez politické příslušnosti, s dlouhodobým aktivním zájmem o komunální politiku obce Lhotka nad Labem. Jsme tým lidí, pro něž je Lhotka nad Labem srdeční záležitostí.

Odkaz Volba pro Lhotku0 bodů. Ohodnotit , nebo .

20.ročník Jeti Model Meeting 2014

To nejzajímavější, co lze vidět na obloze s elektropohonem! Tradiční setkání leteckých modelářů s modely poháněnými elektromotorem. Společenská outdoorová událost, vhodná pro příjemné strávení odpoledne s dětmi. kde: CZECH HEAVEN v Budkovicích u Ivančic kdy: dne 23. srpna 2014

Odkaz 20.ročník Jeti Model Meeting 20140 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ing. Stanislav Petříček

Osobní webové stránky Stanislava Petříčka, podnikatele a politika z Liberce. Dočtete se o jeho názoru na dění ve společnosti či v jeho domovském Liberci. Seznámíte se s jeho profesním životem a nahlédnete také do jeho soukromí včetně fotogalerie.

Odkaz Ing. Stanislav Petříček0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Asociace TOM 20603 Svišti - Turistické

Nabízíme vzdělávání dětí a mládeže, dále pak pořádání letních táborů, víkendových výletů či jiných volno-časových aktivit. Samozřejmostí jsou i pravidelné oddílové schůzky či kroužky, kde hrajeme zábavné hry.

Odkaz Asociace TOM 20603 Svišti - Turistické 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dřevařské firmy

Kromě obchodu s dřevem máme zkušenosti v oblasti výroby a dopravy řeziva, kulatiny a výrobků ze dřeva. Aktuálně působíme v Kostoľanech nad Hornádom v provozu maloobchodního prodeje řeziva. Poslední rok se intenzivně věnujeme i tvorbě a správě webových stránek na různá témata. Spojením těchto dvou oblastí se zrodila myšlenka centrální internetové databáze dřevozpracujících firem s možností prezentace na tomto místě. Stránka je dostupná každému návštěvníkovi bez omezení a bez jakýchkoliv poplatků za registraci nebo za získání informací o registrovaných firmách a jejich nabídkách.

Odkaz Dřevařské firmy0 bodů. Ohodnotit , nebo .

James Dean bar

Americkou diner restauraci James Dean nejdete v centru Prahy. Přes den přijďte ochutnat typickou americkou kuchyni včetně nejlepších burgerů v Praze a večer si užijte v James Dean baru. Po vydařeném večeru v našem baru zařídíme transport.

Odkaz James Dean bar0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Celé Česko čte dětem o. p. s.

Celé Česko čte dětem se zaměřuje na podporu čtenářské gramotnosti dětí a mládeže, ale také na propagaci hodnotné literatury a budování pevných vazeb v rodině prostřednictvím společného čtení.

Odkaz Celé Česko čte dětem o. p. s.0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Windsends studio

Jsme audio/visuální studio, rozdělené na foto ateliér, postprodukci obrazu a odhlučněnou místnost na hudbu a úpravu zvuku. Studio sídlí v Praze. Nabízíme možnost nahrávání zvuku s následnou úpravou, natáčení videa, nebo fotografování, úprava obrazu a mixování hudby. Spolupracujeme se spousty umělci ze zahraničí.

Odkaz Windsends studio0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Staré Zapalovače

Internetové muzeum zapalovačů. Historie, fotogalerie a výkup starožitných benzínových zapalovačů. Internetové muzeum zapalovačů. Historie, fotogalerie a výkup starožitných benzínových zapalovačů.

Odkaz Staré Zapalovače0 bodů. Ohodnotit , nebo .

David Gruber

Vítejte v Klubu GruberTeam. Za dlouhých více než 30 let mého učení a psaní se Vás nashromáždily tisíce žáků a statisíce čtenářů v České a Slovenské republice. V Klubu Gruberteam mám nyní čas a prostor vám za vaši přízeň poděkovat a případným zájemcům se dále řádně věnovat, umožňovat vám vzájemné kontakty, další osobní růst, poskytovat na win-win principu zajímavé příležitosti. Práve proto vznikl Projekt Gruberteam ve spolupráci s mým úspěšným žákem, Tomášem Činčalou. Nyní si proto prosím pozorně přečtěte níže uvedené možnosti spolupráce. Doufám, že zde naleznete příležitost jak se realizovat. David Gruber

Odkaz David Gruber 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 ... 5

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7006