Spolky

Odkazy v kategorii Spolky jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Spolky. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Dřevařské firmy

Kromě obchodu s dřevem máme zkušenosti v oblasti výroby a dopravy řeziva, kulatiny a výrobků ze dřeva. Aktuálně působíme v Kostoľanech nad Hornádom v provozu maloobchodního prodeje řeziva. Poslední rok se intenzivně věnujeme i tvorbě a správě webových stránek na různá témata. Spojením těchto dvou oblastí se zrodila myšlenka centrální internetové databáze dřevozpracujících firem s možností prezentace na tomto místě. Stránka je dostupná každému návštěvníkovi bez omezení a bez jakýchkoliv poplatků za registraci nebo za získání informací o registrovaných firmách a jejich nabídkách.

Odkaz Dřevařské firmy0 bodů. Ohodnotit , nebo .

James Dean bar

Americkou diner restauraci James Dean nejdete v centru Prahy. Přes den přijďte ochutnat typickou americkou kuchyni včetně nejlepších burgerů v Praze a večer si užijte v James Dean baru. Po vydařeném večeru v našem baru zařídíme transport.

Odkaz James Dean bar0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Celé Česko čte dětem o. p. s.

Celé Česko čte dětem se zaměřuje na podporu čtenářské gramotnosti dětí a mládeže, ale také na propagaci hodnotné literatury a budování pevných vazeb v rodině prostřednictvím společného čtení.

Odkaz Celé Česko čte dětem o. p. s.0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Windsends studio

Jsme audio/visuální studio, rozdělené na foto ateliér, postprodukci obrazu a odhlučněnou místnost na hudbu a úpravu zvuku. Studio sídlí v Praze. Nabízíme možnost nahrávání zvuku s následnou úpravou, natáčení videa, nebo fotografování, úprava obrazu a mixování hudby. Spolupracujeme se spousty umělci ze zahraničí.

Odkaz Windsends studio0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Staré Zapalovače

Internetové muzeum zapalovačů. Historie, fotogalerie a výkup starožitných benzínových zapalovačů. Internetové muzeum zapalovačů. Historie, fotogalerie a výkup starožitných benzínových zapalovačů.

Odkaz Staré Zapalovače0 bodů. Ohodnotit , nebo .

David Gruber

Vítejte v Klubu GruberTeam. Za dlouhých více než 30 let mého učení a psaní se Vás nashromáždily tisíce žáků a statisíce čtenářů v České a Slovenské republice. V Klubu Gruberteam mám nyní čas a prostor vám za vaši přízeň poděkovat a případným zájemcům se dále řádně věnovat, umožňovat vám vzájemné kontakty, další osobní růst, poskytovat na win-win principu zajímavé příležitosti. Práve proto vznikl Projekt Gruberteam ve spolupráci s mým úspěšným žákem, Tomášem Činčalou. Nyní si proto prosím pozorně přečtěte níže uvedené možnosti spolupráce. Doufám, že zde naleznete příležitost jak se realizovat. David Gruber

Odkaz David Gruber 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dětské centrum Beruška o.s.

Dětské centrum Beruška o.s. nabízí široké spektrum aktivit pro Vaše dětí, ale i pro Vás! V průběhu roku pořádá jak pravidelné činnosti, tak i jednorázové akce. DC nabízí rodičům a dětem široké spektrum aktivit: - organizované programy pro děti - cvičení pro děti - Beruščinu školičku - zájmové kroužky pro děti - jednorázové akce - karneval, pohádkový les, mikuláš atd. - příměstské tábory - aktivity pro rodiče

Odkaz Dětské centrum Beruška o.s.0 bodů. Ohodnotit , nebo .

LibertaGia - Revoluční výdělek bez investice

Zajistěte si stálý příjem bez vstupní investice, zcela ZDARMA. LibertaGia je celosvětová společnost, která Vám zajistí finanční nezávislost. Najdete zde návody, důkazy, diskuzi a mnoho dalšího. Nepromarněte tuto šanci a připojte se k nám.

Odkaz LibertaGia - Revoluční výdělek bez investice0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 ... 4

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264