Ostatní

Odkazy v kategorii Ostatní jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Ostatní. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Doplněk stravy Benosen

Benosen je přípravek obsahující L-theanin a výtažky z kozlíku lékařského a chmele. Aktivní látky obsažené v kombinaci kozlíku a chmele působí přirozeným způsobem na receptory v mozku odpovědné za spánek a zklidnění nervové soustavy, a tak pomáhají při usínání. Zklidnění nervové soustavy přispívá k uvolnění těla a mysli a následně k dosažení kvalitního a zdravého spánku. Díky zklidňujícím účinkům extraktu kozlíku a chmele je přípravek Benosen vhodný také v období duševního napětí či v období zvýšeného stresu. Užívání produktu Benosen nezpůsobuje závislost ani abstinenční příznaky po ukončení užívání.

Odkaz Doplněk stravy Benosen2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Krbová kamna HWAM

Dánská krbová kamna HWAM, krbové vložky HWAM a krbová kamna WIKING. Konvekční krbová kamna z kvalitních materiálů a nadčasového designu jsou vhodná k použití jako úsporné a ekologické sekundární topidlo na dřevo. Krbová kamna HWAM jsou vhodná i do nízkoenergetických a pasivních domů. Krbová kamna HWAM jsou díky svému návrhu a zpracováním dokonalým doplňkem interiérového designu.

Odkaz Krbová kamna HWAM2 bodů. Ohodnotit , nebo .

ImunActiv pro podporu imunity

Unikátní doplněk stravy na přírodní bázi ImunActiv nabízí nový trend v posilování imunitního systému. Přípravek obsahuje vysokou dávku nejaktivnějšího typu beta glukanu Gold-Cell (1,3/1,6), bioflavonoidy, také nezbytný zinek a vitamin C.

Odkaz ImunActiv pro podporu imunity2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Bellasin pro ženy 40+

S přibývajícím věkem produkuje ženské tělo méně hormonů estrogenu a progesteronu. Tyto změny v biologických procesech ženského těla mohou způsobovat nepříjemné příznaky, jako jsou návaly horka, poruchy koncentrace, únava, změny nálad a poruchy spánku. V důsledku toho se metabolismus zpomalí, což vede k zadržování vody v těle, zvýšení tělesné hmotnosti a zvýšenému ukládání tuku v rizikových partiích.

Odkaz Bellasin pro ženy 40+2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Multivitaminy Spektrum

Přibližte se přírodě s multivitaminy Spektrum. Obsahují všechny vitaminy a stopové prvky z organických zdrojů, které se v organizmu lépe vstřebávají, a tím i lépe účinkují. Přesvědčte se sami. Značka Spektrum právě představuje dvě novinky v jedinečné želatinové formě – Spektrum Gummies.

Odkaz Multivitaminy Spektrum2 bodů. Ohodnotit , nebo .

TEFL course Prague

Become a professional English teacher with our TEFL course in Prague and teach English worldwide! Our TEFL course is in the center of Prague, in the small group, with the best teaching practice and with our support. Upon graduation, you will receive an internationally recognized TEFL certificate.

Odkaz TEFL course Prague2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Příprava na zkoušku FCE Praha

Připravíme vás na zkoušku FCE z angličtiny. Výuka je zaměřena na rozvoj jazykových znalostí a dovedností potřebných pro zkoušku FCE: Reading, Use of English, Listening, Writing a Speaking, a to formou testů. Přípravné kurzy FCE probíhají na Praze 1.

Odkaz Příprava na zkoušku FCE Praha2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zážitkové kurzy vaření pro děti - Aligames

Zážitkové kurzy vaření pro děti, zdravá výživa, pečení a vaření s dětmi, správné stolování a tříbení smyslů pro děti. Dárkové balíčky pro děti, které milují vaření. Kurzy vaření a zajímavé recepty na snídaně, svačiny, polévky, saláty, hlavní jídla. Nové kurzy vaření pro děti: Podzimní kouzelné do dobroty a Adventní kuchařská show.

Odkaz Zážitkové kurzy vaření pro děti - Aligames2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Krbová kamna a krbové vložky HWAM - produkty

V nabídce jsou všechny trendy současného designu a výroby krbových kamen. Jsou zde kamna závěsná, stojící, určená k umístění ke stěně, do rohu, do prostoru, k zapojení kouřovodu dozadu i nahoru, otáčecí, panoramatická i rovná, na podstavci, na noze, s bočním i bez bočního prosklení, prostá konvekční nebo s akumulačním modulem, hladká ocelová nebo s mastkovým obkladem či obkladem z přírodního kamene v různých barvách.

Odkaz Krbová kamna a krbové vložky HWAM - produkty2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Krbová kamna z Dánska - HWAM

HWAM krbová kamna a krbové vložky jsou konvekční krbová kamna. To znamená, že teplo je rozdělováno přirozeným prouděním, nikoliv pouze sáláním. Zásluhou této vlastnosti je dosahováno příjemného pokojového klimatu s rovnoměrnou teplotou. Další předností těchto krbových kamen je, že povrchový plášť není abnormálně horký a je možno stavět nábytek do těsné blízkosti kamen.

Odkaz Krbová kamna z Dánska - HWAM1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 48

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475