Ostatní

Odkazy v kategorii Ostatní jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Ostatní. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Zdravá výživa a detoxikace organismu

Zdravá výživa, zdravé recepty, detoxikace a očista organismu, to jsou všechno témata, které najdete na našem webu. Jednoduché návody a recepty pro zdravý životní styl a detoxikaci těla. Informace o zdravých potravinách čerpané z posledních zdravotních výzkumů.

Odkaz Zdravá výživa a detoxikace organismu2 bodů. Ohodnotit , nebo .

nejkrásnější ostrov na světě

Nejkrásnější ostrov na světe je Srí Lanka. Pokud se rozhodnete navštívit Srí Lanku neváhejte a kontaktujte nás. Srí Lanka je nazývána perlou indického oceánu, také se jí říká rajský ostrov......

Odkaz nejkrásnější ostrov na světě2 bodů. Ohodnotit , nebo .

OptiTensin

Pro správnou hladinu krevního cukru. OptiTensin obsahuje vysoce kvalitní extrakt z listů olivovníku evropského od předního světového dodavatele rostlinných extraktů. Extrakt z listů olivovníku obsahuje aktivní látku oleuropein, která má příznivé účinky na náš organizmus: pomáhá udržovat správnou hladinu krevního tlaku, prospívá našemu srdci a cévám, jako přírodní antioxidant chrání organizmus před negativním působením volných radikálů.

Odkaz OptiTensin2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Lipoxal xtreme II

Lipoxal Xtreme II obsahuje přírodní extrakty zaměřené na spalování tělesného tuku. Produkty řady Lipoxal si díky své špičkové kvalitě získaly velikou oblibu mezi zákazníky a jsou dlouhodobě nejprodávanější produkty na hubnutí v ČR.

Odkaz Lipoxal xtreme II2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Doplněk stravy Livinorm

Livinorm obsahuje výtažek ostropestřce mariánského, který zlepšuje detoxikační schopnost jater, podporuje regeneraci jaterních buněk, povzbuzuje tvorbu žluči a podporuje trávení. Játra jsou největším vnitřním orgánem a jsou pro život nezbytná. Mají přes 500 různých funkcí a ovlivňují většinu životně důležitých procesů v těle, jako je zpracování natrávené potravy ve střevě, neutralizace a rozklad toxinů nebo očišťování krve od znečišťujících látek a infekcí včetně bakterií. Hrají klíčovou úlohu u řady metabolických procesů, včetně detoxikace organismu od škodlivých látek. Detoxikace je přirozený a kontinuální proces probíhající právě v játrech. Je ovšem otázkou, zda jsou lidská játra evolučně vybavena na boj s desítkami až tisíci toxinů vznikajícími v moderních podmínkách: léčivými přípravky, znečišťujícími látkami a dalšími toxiny souvisejícími se sebedestruktivním životním stylem. Jelikož játra jsou těmito toxiny přetížena, zásoba ochranných antioxidantů se postupně vyčerpává.

Odkaz Doplněk stravy Livinorm2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Kloubní výživa ArthroStop

S přibývajícím věkem postihnou kloubní potíže téměř každého. Víte, proč se tak děje a jak své klouby chránit? Dopřejte svým kloubům tu nejlepší péči. Důvěřujte přípravkům ArthroStop (s obsahem glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, extraktu z Boswellia serrata či vitaminu C), které se na kloubní výživu specializují už celou řadu let.

Odkaz Kloubní výživa ArthroStop2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dekolen pro krásné poprsí

Přirozeností každé ženy je potřeba pečovat o sebe samu, cítit se krásnou a přitažlivou, být spokojená. Ženy jsou více či méně kritické ke svým tělesným partiím, zejména pak k velikosti a pevnosti poprsí. Ale bez ohledu na věk touží mít ňadra plná a pevná.

Odkaz Dekolen pro krásné poprsí2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Folixil pro muže

Folixil pro muže obsahuje rostlinné extrakty, tzv. fytosteroly, které mohou pomoci snížit negativní účinky mužského pohlavního hormonu dihydrotestosteronu (DHT), jenž je zodpovědný za vypadávání vlasů u mužů.

Odkaz Folixil pro muže2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Doplněk stravy Benosen

Benosen je přípravek obsahující L-theanin a výtažky z kozlíku lékařského a chmele. Aktivní látky obsažené v kombinaci kozlíku a chmele působí přirozeným způsobem na receptory v mozku odpovědné za spánek a zklidnění nervové soustavy, a tak pomáhají při usínání. Zklidnění nervové soustavy přispívá k uvolnění těla a mysli a následně k dosažení kvalitního a zdravého spánku. Díky zklidňujícím účinkům extraktu kozlíku a chmele je přípravek Benosen vhodný také v období duševního napětí či v období zvýšeného stresu. Užívání produktu Benosen nezpůsobuje závislost ani abstinenční příznaky po ukončení užívání.

Odkaz Doplněk stravy Benosen2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Krbová kamna HWAM

Dánská krbová kamna HWAM, krbové vložky HWAM a krbová kamna WIKING. Konvekční krbová kamna z kvalitních materiálů a nadčasového designu jsou vhodná k použití jako úsporné a ekologické sekundární topidlo na dřevo. Krbová kamna HWAM jsou vhodná i do nízkoenergetických a pasivních domů. Krbová kamna HWAM jsou díky svému návrhu a zpracováním dokonalým doplňkem interiérového designu.

Odkaz Krbová kamna HWAM2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 38

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264