Kultura

Odkazy v kategorii Kultura jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Kultura. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

ZapniHudbu.cz

Projekt představující největší hudební hity současnosti, ale i nedávné minulosti. Návštěvníkům rovněž přináší YouTube playlisty aktuálních hitů a pravidelné tématické seriály typu TOP10 jednotlivých interpretů atp.

Odkaz ZapniHudbu.cz1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Výuka hry na kytaru Praha

Výuka hry na kytaru v Praze. Výuka je individuální, je určena pro děti i pro dospělé. Výuka je určena pro začátečníky i pro pokročilé. Vyučuje trpělivý a zkušený pedagog. Kytara je úžasný hudební nástroj, má příjemnou barvu zvuku a může se snadno přenášet.

Odkaz Výuka hry na kytaru Praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Sandy Brygan - spisovatel, e-knihy, knihy

Sandy Brygan - česká autorka nejen romantických povídek, románů (Plán obchodníka - soubor Povídky do kabelky, Bez sublimace - autobiografický příběh) - spisovatel, e-knihy, knihy. Soubor Povídky do kabelky,

Odkaz Sandy Brygan - spisovatel, e-knihy, knihy1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Online Filmy Ke shlédnutí zdarma

Sleduj ty nejlepší online filmy zdarma. Filmy a seriály ke shlédnutí jsou v HD kvalitě. Dále zde naleznete nejnovější filmové trailery a ty nejlepší seriály. Filmy a trailery se nemusí stahovat, stačí je přehrát přímo ne webu.

Odkaz Online Filmy Ke shlédnutí zdarma1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Švandovo divadlo Praha program

Program Švandova divadla. Pražská divadelní scéna rozkrývá svůj měsíční program. Nahlédněte do programu Švanďáku a vyberte si inscenaci dle svých představ. Program divadla k dispozici na webových stránkách Švandova divadla. Podívejte se, co Švandovo divadlo hraje v jednotlivých měsících v roce.

Odkaz Švandovo divadlo Praha program1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Pavel Cingl

Official web site of Pavel Cingl / Oficiální webové stránky muzikanta a spisovatele Pavla Cingla. Home / · Biography / · Bands And Musicians / · Discography / · Events/ · Gallery/ · Contact / · News/ · Media /

Odkaz Pavel Cingl1 bodů. Ohodnotit , nebo .

OPEN-MIC.cz | Přijď a hraj!

Open mic obecně znamená příjemný večer v kavárně, čajovně nebo baru, kde se na pódiu vystřídá několik písničkářů s vlastní autorskou tvorbou. Vystoupit může každý a rozmanitost večera nabízí neopakovatelnou kulturní podívanou a autentický kontakt publika s neznámými i slavnými interprety. OPEN-MIC.cz je koncert písničkářů a festival autorské tvorby. Přijď a hraj!

Odkaz OPEN-MIC.cz | Přijď a hraj!1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Atelier Horák kreslené portréty

Zhotovuji ručně kreslené portréty na zakázku, svatební obrazy, kresby jednotlivců i skupin podle fotografie. Kreslení se věnuji již než 20 let.

Odkaz Atelier Horák kreslené portréty1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Horory

Seznam hororových filmů řazených podle subžánru, roku či státu. Pravidelně aktualizovaný seznam hororových filmů. Žebříčky řazené podle návštěvnosti i hodnocení. Slasher, gore, exploitation a mnohem více najdeš na horrory.cz

Odkaz Horory1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Filmy Online

Filmy Online je portál, kde lze sledovat online vybrané filmy zdarma. Každý týden přináší informace o filmových premiérách v českých kinech. Novinky jsou řazeny do kategorií dle žánru - komedie, akční, animované, dokumenty.

Odkaz Filmy Online1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 12

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264