Kultura

Odkazy v kategorii Kultura jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Kultura. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

infolk.cz

Portál pro podporu a rozvoj fenoménu českého písničkářství a posouvání hranic folku, pro partnerství a propagaci autorských projektů, pro vytváření platformy pro vznik komunit a uměleckých skupin.

Odkaz infolk.cz2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jan Ostrov

Kytara & hlas, ryzí písničkářství, chanson d! grunge, rozcuchaná emotivní lyrika, sladkobolná srdcerváčská balada, truc postmoderního věku, intimní pohlazení po tajném místě... Oficiální stránky písničkářské individuality.

Odkaz Jan Ostrov2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Galerie města Pardubic Matějková

LUDMILA SEEFRIED-MATĚJKOVÁtn_obrazek_1380.jpgtn_obrazek_1379.jpg Ludmila Seefried Matějková patří ke generaci umělců narozených na sklonku 30. let, jejichž dětství provázely hrůzy války a krátce na to zrůdnosti poúnorových událostí a stalinistických 50. let. Tyto vyhrocené situace přirozeně zanechaly stopy ve formování mladého talentu a jeho výtvarné citlivosti. Vyvlastnění majetku v rodném Heřmanově Městci a nucené přestěhování do Mariánských Lázní spolu s dalšími projevy lidské zlovůle se dodnes promítají do Matějkové umělecké výpovědi, která na jedné straně zahrnuje motivy přímého násilí a bolesti, a na straně druhé svět lidské duše s jeho tichými dramaty, jako je vykořenění, sebetrýzeň, apatie, vyprázdnění, samota či ztráta sebeúcty, nebo naopak stav hlubokých niterných prožitků jako je zpytování, sebeuvědomění a kontemplace.

Odkaz Galerie města Pardubic Matějková2 bodů. Ohodnotit , nebo .

Přemysl Otakar II.

České zema za vlády Přemysla Otakara II. Vnitřní a zahraniční politika. Expanze do alpských zemí. Spory s Rudolfem Habsburským. Bitva na Moravském poli a její důsledky. Doba po smrti Přemysla Otakara II.

Odkaz Přemysl Otakar II.2 bodů. Ohodnotit , nebo .

VABATECH.cz

VABATECH.cz - ozvučení a osvětlení akcí Zlín, Luhačovice, Vsetín, Valašské Klobouky a okolí. Ozvučení a osvětlení koncertů, zábav, malých festivalů, plesů, oslav, sportovních a jiných společenských událostí. Zajišťujeme zvuk i osvětlení na akcích až pro 1000 lidí. vabatech, ozvučení a osvětlení akcí Zlín, Luhačovice, Vsetín, Valašské Klobouky, ozvučení akcí, ozvučení koncertu, osvětlení akcí, ozvučení kapely, hledáme zvukaře, zvukař Zlín, zvukař, zvukár, zvukař Bača, ozvučení Bača, ozvučení vabatech

Odkaz VABATECH.cz1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Výstava manažerů 2019

Vystavujeme nové absolventy manažerských kurzů v roce 2019. Přijďte se podívat na nové úkazky a zažijte něco neopakovatelného. Výstava je putovní, takže se můžete těšit v Praze, Plzni, Českých Budějovicíh, Ostravě a Olomouci. Těšíme se na Vás.

Odkaz Výstava manažerů 20191 bodů. Ohodnotit , nebo .

ZapniHudbu.cz

Projekt představující největší hudební hity současnosti, ale i nedávné minulosti. Návštěvníkům rovněž přináší YouTube playlisty aktuálních hitů a pravidelné tématické seriály typu TOP10 jednotlivých interpretů atp.

Odkaz ZapniHudbu.cz1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Výuka hry na kytaru Praha

Výuka hry na kytaru v Praze. Výuka je individuální, je určena pro děti i pro dospělé. Výuka je určena pro začátečníky i pro pokročilé. Vyučuje trpělivý a zkušený pedagog. Kytara je úžasný hudební nástroj, má příjemnou barvu zvuku a může se snadno přenášet.

Odkaz Výuka hry na kytaru Praha1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Sandy Brygan - spisovatel, e-knihy, knihy

Sandy Brygan - česká autorka nejen romantických povídek, románů (Plán obchodníka - soubor Povídky do kabelky, Bez sublimace - autobiografický příběh) - spisovatel, e-knihy, knihy. Soubor Povídky do kabelky,

Odkaz Sandy Brygan - spisovatel, e-knihy, knihy1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Online Filmy Ke shlédnutí zdarma

Sleduj ty nejlepší online filmy zdarma. Filmy a seriály ke shlédnutí jsou v HD kvalitě. Dále zde naleznete nejnovější filmové trailery a ty nejlepší seriály. Filmy a trailery se nemusí stahovat, stačí je přehrát přímo ne webu.

Odkaz Online Filmy Ke shlédnutí zdarma1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 15

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475