IT

Odkazy v kategorii IT jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce IT. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Školení Základy Online marketingu

Máte zájem - chcete - potřebujete : Orientovat se lépe v On-line marketingu ? Prohloubit si vědomosti a získat nové poznatky ? Efektivnější webovou prezentaci ? Informace o možnostech, specifikách a současných trendech ? Zajímá Vás, jak efektivně investovat do reklamy na internetu ? eminář je určen pro majitele, jednatele, marketingové i obchodní manažery a ředitele, OSVČ, řemeslníky i živnostníky, pro provozovatele nebo správce e-shopů. Pro všechny, kteří se zabývají marketingem, obchodní, nebo se chtějí seznámit s on-line marketingem. Ke školení není potřeba žádné předchozí znalosti - školení je určeno jak začátečníkům, tak znalým v oblasti on-line marketingu. Zjistěte si aktuální termíny,bonusy a slevy !

Odkaz Školení Základy Online marketingu9 bodů. Ohodnotit , nebo .

SEO, online marketing, email, video

Správa online marketingu, SEO a obsahu. Zajištění linkbuildingu, video a emailingu. SEO optimalizace v návaznosti na použitelnost webu a jeho obsahu. SEO analýzy webu, web architektura webu. Tvorba videa a video prezentací.

Odkaz SEO, online marketing, email, video7 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jak správně prezentovat a přednášet

Každý někdy potřebuje správně prezentovat projekt, přednášet, prezentovat diplomovou práci, výzkum nebo důležitou myšlenku. Prezentační dovednosti jsou zkátka ve 21. století naprostou nutností. Inovativní online trénink prezentačních dovedností vám umožní vybrousit skvělou prezentaci kdykoliv a kdekoliv.

Odkaz Jak správně prezentovat a přednášet4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Experienced software engineer & techlead

Experienced software engineer and techlead with more then 10 years of experience. Interested in software architecture, leadership and software project management. Also active fan of imrov theater, amateur photographer, experiential learning instructor, father of 2 and much much more.

Odkaz Experienced software engineer & techlead4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Správa sítě Praha, Outsourcing IT

Outsourcing IT v Praha si je možno představit jako službu, která zajistí plynulý chod informačních technologií v malých až středních firmách, kterým se nevyplatí zaměstnávat vlastního správce či IT oddělení.

Odkaz Správa sítě Praha, Outsourcing IT3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Firemný katalóg

Databáza firiem, malých a stredných podnikateľov,kde môžete získat kvalitného dodávateľa,či obchodného partnera, pridávať dopyty a zviditeľniť svoju spoločnosť.Registrácia firemného profilu je bezplatná.Získate ňou zápis v katalógu a prístup k dopytom od zákazníkov hľadajúcich služby,či produkty z oblasti Vášho podnikania.

Odkaz Firemný katalóg3 bodů. Ohodnotit , nebo .

funPC

Project funPC je nová počítačová poradna. Pravidelně zveřejňujeme nové návrhy PC sestav a doporučené herní notebooky a pracovní notebooky. Team moderátorů fóra vám zdarma a ochotně poradí s výběrem počítače, notebooku nebo jiného IT příslušenství a s celkovým návrhem a stavbou počítače. Další informace, týkající se hardwaru, softwaru, periferií, internetu, tuningu a modifikacím je možné probírat přímo na fófu.

Odkaz funPC1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tréning pre MLM – MLM Networker | Peter Bagar

Vitajte na našej stránke o Multi level marketingu. Ponúkame Vám 7 dňový MLM Tréning Zadarmo, pomocou ktorého sa môžete stať profesionálom v MLM! MLM Distribútor, mlm systém, mlm provízie, mlm produkty, mlm tréning, mlm výcvik, mlm fórum, mlm blog, network marketing, sieťový marketing.

Odkaz Tréning pre MLM – MLM Networker | Peter Bagar1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Eshop Cryptoservices s.r.o.

Prodej/ stavba na zakázku minerů (PC serverů) pro těžbu kryptoměn, PC komponentů pro mining i stavbu herních a klasických počítačů. Správa počítačových sítí.

Odkaz Eshop Cryptoservices s.r.o.1 bodů. Ohodnotit , nebo .

SEO služby

Sme spoločnosť, ktorá ponúka SEO služby, teda optimalizáciu pre vyhľadávaše pre vaše web stránky. Máme preukázateľné skúsenosti v danom obore. Taktiež ponúkame správu IT, programovacie služby, webhosting ako aj webdizajn.

Odkaz SEO služby1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 20

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6652