IT

Odkazy v kategorii IT jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce IT. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

SEO, online marketing, email, video

Správa online marketingu, SEO a obsahu. Zajištění linkbuildingu, video a emailingu. SEO optimalizace v návaznosti na použitelnost webu a jeho obsahu. SEO analýzy webu, web architektura webu. Tvorba videa a video prezentací.

Odkaz SEO, online marketing, email, video7 bodů. Ohodnotit , nebo .

Jak správně prezentovat a přednášet

Každý někdy potřebuje správně prezentovat projekt, přednášet, prezentovat diplomovou práci, výzkum nebo důležitou myšlenku. Prezentační dovednosti jsou zkátka ve 21. století naprostou nutností. Inovativní online trénink prezentačních dovedností vám umožní vybrousit skvělou prezentaci kdykoliv a kdekoliv.

Odkaz Jak správně prezentovat a přednášet4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Experienced software engineer & techlead

Experienced software engineer and techlead with more then 10 years of experience. Interested in software architecture, leadership and software project management. Also active fan of imrov theater, amateur photographer, experiential learning instructor, father of 2 and much much more.

Odkaz Experienced software engineer & techlead4 bodů. Ohodnotit , nebo .

Správa sítě Praha, Outsourcing IT

Outsourcing IT v Praha si je možno představit jako službu, která zajistí plynulý chod informačních technologií v malých až středních firmách, kterým se nevyplatí zaměstnávat vlastního správce či IT oddělení.

Odkaz Správa sítě Praha, Outsourcing IT3 bodů. Ohodnotit , nebo .

Firemný katalóg

Databáza firiem, malých a stredných podnikateľov,kde môžete získat kvalitného dodávateľa,či obchodného partnera, pridávať dopyty a zviditeľniť svoju spoločnosť.Registrácia firemného profilu je bezplatná.Získate ňou zápis v katalógu a prístup k dopytom od zákazníkov hľadajúcich služby,či produkty z oblasti Vášho podnikania.

Odkaz Firemný katalóg3 bodů. Ohodnotit , nebo .

funPC

Project funPC je nová počítačová poradna. Pravidelně zveřejňujeme nové návrhy PC sestav a doporučené herní notebooky a pracovní notebooky. Team moderátorů fóra vám zdarma a ochotně poradí s výběrem počítače, notebooku nebo jiného IT příslušenství a s celkovým návrhem a stavbou počítače. Další informace, týkající se hardwaru, softwaru, periferií, internetu, tuningu a modifikacím je možné probírat přímo na fófu.

Odkaz funPC1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Tréning pre MLM – MLM Networker | Peter Bagar

Vitajte na našej stránke o Multi level marketingu. Ponúkame Vám 7 dňový MLM Tréning Zadarmo, pomocou ktorého sa môžete stať profesionálom v MLM! MLM Distribútor, mlm systém, mlm provízie, mlm produkty, mlm tréning, mlm výcvik, mlm fórum, mlm blog, network marketing, sieťový marketing.

Odkaz Tréning pre MLM – MLM Networker | Peter Bagar1 bodů. Ohodnotit , nebo .

SEO služby

Sme spoločnosť, ktorá ponúka SEO služby, teda optimalizáciu pre vyhľadávaše pre vaše web stránky. Máme preukázateľné skúsenosti v danom obore. Taktiež ponúkame správu IT, programovacie služby, webhosting ako aj webdizajn.

Odkaz SEO služby1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Marilon webstudio

Poskytujeme tvorbu webových stránek, eshopů a mobilních aplikací. Dále se zaměřujeme na grafické služby a programování. Dosud jsme tyto služby praktikovali pouze v okruhu našich obchodních partnerů a interních záležitostech. Vzhledem k tomu, že naše aktivity v tomto směru dosáhly určité úrovně, rozhodli jsme se vytvořit samostatnou složku firmy, kterou jsme nazvali Marilon-webstudio. Stejně jako doposud se i zde snažíme Všem věnovat s maximální péčí a každému vyjít vstříc. Proto u nás najdete, co potřebujete. Od tvorby webových vizitek, přes výrobu webových stránek až po vývoj mobilních aplikací a IT.

Odkaz Marilon webstudio1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Servis mobilních telefonů ZOPO

Vážení zákazníci, dovolte nám představit Vám autorizované servisní středisko pro značku ZOPO. Zabýváme se jak záručními reklamacemi pro značku ZOPO z naší distribuce, tak provádíme placený servis. Všechny případné dotazy na placené opravy můžete směrovat na emailovou adresu reklamace@zopomobile.cz, kde jsme Vám plně k dispozici.

Odkaz Servis mobilních telefonů ZOPO1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 ... 19

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264