Instituce

Odkazy v kategorii Instituce jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Instituce. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Clubsante - sestavení jídelníčku

Snažíte se zhubnout? Pro správné hubnutí potřebujete ten správný jídelníček. A k sestavení správného jídelníčku přímo pro Vás je potřebná konzultace s nutričním specialistou. Po konzultaci s námi a pár zdravotních testech Vám náš specialista sestaví jídelníček na míru. A to vše v Praze.

Odkaz Clubsante - sestavení jídelníčku0 bodů. Ohodnotit , nebo .

AKCENT International House Prague

Naše jazyková škola nabízí kurzy angličtiny v Praze. Nabízíme jazykovou výuku pro děti, dospělé i firmy. Kromě angličtiny vyučujeme také němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu či ruštinu. Zvládněte cizí jazyk.

Odkaz AKCENT International House Prague0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Clubsante - Zdravé hubnutí

Chcete zhubnout, ale nevíte, jak to dělat správně? Velice důležité je hubnout zdravě. Zdravé hubnutí je jediné hubnutí, které má smysl. V dnešní těžké době, plné chemie a špatných pohybů je zdravé hubnutí opravdu složité.

Odkaz Clubsante - Zdravé hubnutí0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Clubsante - zdraví na dosah

Clubsante je správná cesta pro zdravý životní styl. Záleží Vám na Vašem zdraví? Využijte služeb klubu Sante. Můžeme Vám pomoci zanalyzovat Vaší krev. Sestavíme Vám správný jídelníček pro Váš metabolismus. Rádi Vám poradíme jak správně hubnout a efektivně cvičit. Navštivte Club Sante a těšte se ze zdraví po celý život.

Odkaz Clubsante - zdraví na dosah0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Klub Gruberteam

Posláním klubu je poskytnout všem zájemcům o prvotřídní vzdělání a poskytnout nejen výrazné slevy na kurzy osobního rozvoje, knihy a programy nakladatelství Gruber TDP, ale také získat kompletní jazykové, komunikační (TDP), manažerské dovednosti a nově také znalosti finanční inteligence a tvorby aktiv. Autoři projektu jsou David Gruber a Tomáš Činčala.

Odkaz Klub Gruberteam0 bodů. Ohodnotit , nebo .

http://www.prahalogopedie.cz

Provozujeme specializovanou logopedickou ambulanci se zaměřením na poruchy řeči u dětí a dospělých. Nabízíme programy pro léčbu narušené komunikační schopnosti po úrazech a závažných onemocněních.

Odkaz http://www.prahalogopedie.cz0 bodů. Ohodnotit , nebo .

SPOUSTI

Občanské sdružení SPOUSTI v Ústí nad Orlicí. Pracujeme na organizaci MFF Jeden svět, Perla Ústí nad Orlicí, Nádražní budova Ústí nad Orlicí a Hazardu STOP. Dále máme několik krátkodobých cílů, které se každý rok mění.

Odkaz SPOUSTI0 bodů. Ohodnotit , nebo .

GRAFIK DIGITÁLNYCH MÉDIÍ

Webové sídlo o Študijnom odbore Grafik digitálnych médií. Poskytuje podrobnejšie informácie o obsahu Študijného odboru Grafik digitálnych médií, uplatnení jeho absolventov na trhu práce...

Odkaz GRAFIK DIGITÁLNYCH MÉDIÍ0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Účetní služby a poradenství

Zabýváme se zpracovaním účetních podkladů, daňovým poradenstvím, zpracování mezd... Naše pobočky můžete navštívit v Praze Smíchově a v Sedlčanech. Účetní agendu vám rychle zpracujeme. Naše účetní firma působí na trhu již 20 let. Mezi naše zákazníky patří jak malí podnikatelé, tak i firmy se stamilionovými ročními obraty.

Odkaz Účetní služby a poradenství 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Pucov

Malá vesnička ležící severovýchodně od městečka Náměšť nad Oslavou a okresu Třebíč , ve vzdálenosti cca 5 km v nadmořské výšce 445 - 466 m n. m. V obci se nachází firma JATOP s.r.o. ,která je jedna z největších firem v České republice pro produkci a výrobu reprodukčního materiálu rychle rostoucích dřevin Japonských topolů.Také zde můžete zakoupit veškeré typy plastových přepravek a beden. Máme k dispozici plastové přepravky a bedny jak pro ovocnáře, cukráře, zelináře, pekaře. Také kompletní sortiment přepravek pro řezníky a masný průmysl.

Odkaz Pucov0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 4 5 6 7 8 ... 9

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7006