Instituce

Odkazy v kategorii Instituce jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Instituce. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Clubsante - Podpora hubnutí

Snažíte se zhubnout, ale nedaří se Vám to? Nabízíme Vám plnou podporu hubnutí v Praze. Hubnutí je souboj na dlouhou trať a málokdo jej zvládne uběhnout sám. Proto je důležitý náš program pro podporu hubnutí.

Odkaz Clubsante - Podpora hubnutí0 bodů. Ohodnotit , nebo .

DDC CZECH – test otcovství

Provozujeme laboratoř specializovanou na odborné provádění DNA testů. Nabízíme testy otcovství, mateřství a jiných typů biologické příbuznosti. Součástí naší nabídky jsou testy DNA zaměřené na zdraví.

Odkaz DDC CZECH – test otcovství0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Clubsante - sestavení jídelníčku

Snažíte se zhubnout? Pro správné hubnutí potřebujete ten správný jídelníček. A k sestavení správného jídelníčku přímo pro Vás je potřebná konzultace s nutričním specialistou. Po konzultaci s námi a pár zdravotních testech Vám náš specialista sestaví jídelníček na míru. A to vše v Praze.

Odkaz Clubsante - sestavení jídelníčku0 bodů. Ohodnotit , nebo .

AKCENT International House Prague

Naše jazyková škola nabízí kurzy angličtiny v Praze. Nabízíme jazykovou výuku pro děti, dospělé i firmy. Kromě angličtiny vyučujeme také němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu či ruštinu. Zvládněte cizí jazyk.

Odkaz AKCENT International House Prague0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Clubsante - Zdravé hubnutí

Chcete zhubnout, ale nevíte, jak to dělat správně? Velice důležité je hubnout zdravě. Zdravé hubnutí je jediné hubnutí, které má smysl. V dnešní těžké době, plné chemie a špatných pohybů je zdravé hubnutí opravdu složité.

Odkaz Clubsante - Zdravé hubnutí0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Clubsante - zdraví na dosah

Clubsante je správná cesta pro zdravý životní styl. Záleží Vám na Vašem zdraví? Využijte služeb klubu Sante. Můžeme Vám pomoci zanalyzovat Vaší krev. Sestavíme Vám správný jídelníček pro Váš metabolismus. Rádi Vám poradíme jak správně hubnout a efektivně cvičit. Navštivte Club Sante a těšte se ze zdraví po celý život.

Odkaz Clubsante - zdraví na dosah0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Klub Gruberteam

Posláním klubu je poskytnout všem zájemcům o prvotřídní vzdělání a poskytnout nejen výrazné slevy na kurzy osobního rozvoje, knihy a programy nakladatelství Gruber TDP, ale také získat kompletní jazykové, komunikační (TDP), manažerské dovednosti a nově také znalosti finanční inteligence a tvorby aktiv. Autoři projektu jsou David Gruber a Tomáš Činčala.

Odkaz Klub Gruberteam0 bodů. Ohodnotit , nebo .

http://www.prahalogopedie.cz

Provozujeme specializovanou logopedickou ambulanci se zaměřením na poruchy řeči u dětí a dospělých. Nabízíme programy pro léčbu narušené komunikační schopnosti po úrazech a závažných onemocněních.

Odkaz http://www.prahalogopedie.cz0 bodů. Ohodnotit , nebo .

SPOUSTI

Občanské sdružení SPOUSTI v Ústí nad Orlicí. Pracujeme na organizaci MFF Jeden svět, Perla Ústí nad Orlicí, Nádražní budova Ústí nad Orlicí a Hazardu STOP. Dále máme několik krátkodobých cílů, které se každý rok mění.

Odkaz SPOUSTI0 bodů. Ohodnotit , nebo .

GRAFIK DIGITÁLNYCH MÉDIÍ

Webové sídlo o Študijnom odbore Grafik digitálnych médií. Poskytuje podrobnejšie informácie o obsahu Študijného odboru Grafik digitálnych médií, uplatnení jeho absolventov na trhu práce...

Odkaz GRAFIK DIGITÁLNYCH MÉDIÍ0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 4 5 6 7 8 9 ... 10

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7193