Instituce

Odkazy v kategorii Instituce jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Instituce. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

LUX interiér

Jsme výrobcem a dodavatelem klasických dveří a zárubní, atypických i celoskleněných dveří. Zpracováváme atypické zakázky a zajišťujeme výrobu dveří dle návrhu klienta. Oživte váš interiér třeba celoskleněnými dveřmi.

Odkaz LUX interiér0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Ing. Pavel Nádvorník s.r.o.

Naše patentová kancelář zajišťuje zpracování patentových přihlášek a přihlášení užitných nebo průmyslových vzorů. Rovněž se zabýváme registrací ochranných známek a zabezpečením domén. Navštivte naši ostravskou patentovou kancelář.

Odkaz Ing. Pavel Nádvorník s.r.o.0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Velká Bíteš nákupní centrum

Nákupní, internetové prodejní centrum Velká Bíteš.Velká Bíteš je město na Moravě v okrese Žďár nad Sázavou, ve východní části Českomoravské vrchoviny, přibližně 35 km od moravské metropole Brna. Město je součástí Kraje Vysočina.

Odkaz Velká Bíteš nákupní centrum0 bodů. Ohodnotit , nebo .

UniStudies – jazykové kurzy

Naše společnost nabízí kurzy angličtiny pro firmy. Vyučujeme také němčinu, francouzštinu a španělštinu. Provádíme profesionální překlady do angličtiny, němčiny a dalších světových jazyků. Firemní výuka jazyků.

Odkaz UniStudies – jazykové kurzy0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Realitní kancelář Ostrava

Casa de oro je renomovaná ostravská realitní kancelář, která působí především v Moravskoslezském kraji a nabízí komplexní služby při prodeji, nákupu, či pronájmu nemovitostí. Společnost vznikla seskupením úspěšných mákléřů, kteří se zaměřují na individuální přístup, efektivní práci a řídí se heslem: ,, Kvalita je mnohem víc než kvantita.’’

Odkaz Realitní kancelář Ostrava0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Půjčovna kostýmů Nové Město na Moravě

Půjčovna kostýmů i společenských oděvů Jana v Novém Městě na Moravě nabízí půjčování karnevalových kostýmů i společenských oděvů pro malé, velké, mladé i staré. Karnevalový kostým či společenský oděv si u nás vybere každý. Těšíme se na Vás v Novém Městě na Moravě.

Odkaz Půjčovna kostýmů Nové Město na Moravě0 bodů. Ohodnotit , nebo .

kancelářský nábytek

Společnost HON a.s. je společnost zabývající se výrobou kancelářského nábytku jak sériové výroby, tak také výroby atypické. Výroba kancelářského nábytku probíhá pomocí nejmodernějších technologií a špičkové softwarové vybavenosti.

Odkaz kancelářský nábytek0 bodů. Ohodnotit , nebo .

ACTIVCONZULT

Zaměřujeme se na služby lidem a firmám. Nabízíme poradenské služby (dotace, personalistika, vztahy). Dále vzdělávací kurzy (komunikace, obchodní, manažerské a prodejní dovednosti atd.), přednášky nejen o zdraví a masérské služby (thajská masáž, lávové kameny, čínská masáž).

Odkaz ACTIVCONZULT-1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 4 5 6 ... 7

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 6264