Blogy

Odkazy v kategorii Blogy jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Blogy. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Návody na kreativní tvoření

Vytváříme pro Vás návody na kreativní tvoření. Najdete u nás i návody na kreativní tvoření zdarma na šití, korálkování a ruční práce. Také nás baví zdravé vaření a rádi cestujeme.

Odkaz Návody na kreativní tvoření0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Styling Zlín

Nabízím služby styling Zlínský kraj, či širší okolí. Změním Váš osobní styl a zažijete proměnu vzhledu. Vše je zdokomunetováno profesionálním fotografem. Styling ve Zlíně a okolí. Sestavím vám outfit na vámi zvolenou příležitost.

Odkaz Styling Zlín0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Cestuj stylově

Cestuj stylově a poznej zákoutí Ústeckého a Středočeského kraje. Doporučím výlety, kam můžete zajet s dětmi, nebo si naplánovat romantický víkend bez nich. Spolupracuji s módními e-shopy se sportovní i elegantní módou.

Odkaz Cestuj stylově0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Blog o reklamě v sociálních sítích.

SocialClicks aneb Reklama v sociálních sítích. Nechte se inspirovat některým z článků na tomto blogu při Vaší propagaci v sociálních médiích jako jsou například Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter a pod.

Odkaz Blog o reklamě v sociálních sítích. 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Deník člověk

DČ je internetový magazín a platforma, kde se potkávají a sdílejí svoji tvorbu lidé, kteří se zajímají o překročení vlastních hranic a zóny pohodlí, kteří mají odvahu dělat a uvažovat jinak než většina ostatních, lidé, kteří vyhledávají větší naplnění a opravdovost v životě, a v neposlední řadě lidé, kteří touží po skutečném porozumění sobě, ostatním a světu. Veškerý obsah je rozdělen na příběhy nebo myšlenky.

Odkaz Deník člověk 0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Vilcacora: pozoruhodná peruánská bylinka

V přírodě lze najít mnoho bylin s výjimečnými léčebnými vlastnostmi. Mezi ně patří i amazonská bylina Vilcacora, také známá jako Una de Gato nebo Kočičí dráp. Již od doby Inků je Vilcacora považována za svatou rostlinu. Existuje mnoho indiánských legend, které popisují její mimořádné účinky. Vnitřní část kůry této bylinky obsahuje mnoho léčivých látek. Díky silným biologickým aktivním látkám, jako jsou indolové a oxindolové alkaloidy, se Vilcacora řadí mezi bylinky s výjimečně širokým spektrem působnosti a s mimořádně účinnou působnosti. Vyjímá se svými protizánětlivými, antivirovými, antibakteriálními a antioxidačními vlastnostmi. Navíc Vilcacora velmi účinně podporuje imunitní systém. Může posílít imunitu téměř o 60%.

Odkaz Vilcacora: pozoruhodná peruánská bylinka0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Rozhovory, recepty a moje postřehy

Rozhovory, recepty, gay svatba nebo jak se žije blogerkám v Čechách? Vše se v mém blogísku dozvíte. Zkušenosti a povolání, která jsem ozkoušela, ale zatím ne všechny. Doporučuji článek prodavačka v uzeninách.

Odkaz Rozhovory, recepty a moje postřehy0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Hostýnské vrchy

Východní Morava jak ji neznáte. Lyžařská centra, turistické trasy, sportovní vyžití, církevní a historické památky, přírodní krásy, rozhledny... Východní Morava jak ji neznáte. Lyžařská centra, turistické trasy, sportovní vyžití, církevní a historické památky, přírodní krásy, rozhledny...

Odkaz Hostýnské vrchy0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Maka (Maca): superpotravina pro každého!

Maka (Maca - Lepidium meyenii) je prastará bylina peruánských And, kde roste hlavně v horách a je vysoce oceňována domorodými indiány kvůli vysokému obsahu živin. Maka horská získala jméno "peruánský ženšen", přestože není s vlastním ženšenem botanicky příbuzná. Potravina nabitá nutrienty Sušený kořen maky má vysokou nutriční hodnotu, složením podobný obilným zrninám jako kukuřice, rýže nebo pšenice. Maka je bohatá na cukry, proteiny, škroby a esenciální minerály. Obsahuje 59% uhlovodanů, 10,2% proteinů, 8,5% vlákniny a 2,2% lipidů. Mimoto obsahuje velké množství esenciálních aminokyselin, také významné množství mastných kyselin včetně kyseliny linolenové, palmové a oleové. Je bohatá na vápník, hořčík, fosfor, draslík, síru, sodík a železo, obsahuje stopové minerály, jako je zinek, jód, měď, selen, bismut a mangan. Je bohatá na vitaminy B1, B2, C a E. Pro sportovce ideální doplněk Maka obsahuje kromě výše zmíněných složek také pět přírodní sterolů: sitosterol, kampesterol, ergosterol, brassikasterol, ergostadienol. Díky těmto složkám se uplatňuje při zvyšování sportovního výkonu a je stále častěji vyhledávána kulturisty, aktivními, ale i vrcholovými sportovci, kteří jsou velmi citliví a zranitelní, jelikož je jejich organismus vystaven nadměrnému výdeji energie. Samostatně nebo do smoothie Formu prášku lze snadno rozmíchat v nápojích ve sklenici vody, samotné nebo v smoothies, džusech, cereáliích, ovocných salátech a sportovních nápojích. Maka je nejen potravina, ale umožňuje přežití organizmu v těžkých podmínkách, zvyšuje obranyschopnost, urychluje hojení, zvyšuje fyzickou zdatnost, posiluje psychiku, takže její silný anabolický efekt pomáhá žít a přežít lidem i zvířatům. Kvalitní Maka je stále vyhledávanější potravinou. Stala se součástí jídelníčku nejen špičkových sportovců, ale také těch, kterým záleží na rozvoji síly svalů a celkovém zvýšení kondice organizmu přirozeným způsobem.

Odkaz Maka (Maca): superpotravina pro každého!0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Recepty

Výběr z tisíce receptů na jednom místě. Od tradiční české kuchyně až po gastronomické špičky z celého světa. Nejenom recepty, ale i spousta zajímavostí a nápadů, které Vás zaujmou. Ověřené recepty na každý den. Od studentských večeří až po kvalitní menu pro celou rodinu. Vybere si opravdu každý.

Odkaz Recepty0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 17

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7475