Blogy

Odkazy v kategorii Blogy jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Blogy. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Potřeby na šití

Seznámíme Vás s tím, jaké potřeby na šití si pořídíte. Ukážeme Vám, co všechno budete na šití potřebovat. Také poradíme, jaké jsou vhodné oděvní látky na šití a jak s nimi pracovat.

Odkaz Potřeby na šití1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dabelinky blog

Radím holkám, které potřebují poradit s menstruací a ženskými problémy. Specializuji se na ženský život, ženský svět, ženské problémy a vše co souvisí se sexem, antikoncepcí, zdravím a dospíváním.

Odkaz Dabelinky blog1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Deník nerudného důchodce

"Nejsem zrovna typ, který by ze života chtěl utíkat. Ne ze života jako takového. Mám život rád, i přesto, že mi za ta léta mnohdy opravdu nakládal břemena, pod jejichž tíhou jsem místy opravdu padal až na samotnou tvrdou a chladnou zem. Mám rád život. Nemám rád některé lidi, okolnosti, situace. Ale život obecně ano." Úryvek z blogu nerudného důchodce. Chcete se dozvědět více? Zavítejte na tento blog.

Odkaz Deník nerudného důchodce1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Paralyzéry

Microblog o elektrických paralyzérech, pepřových sprejích a ostatních obranných prostředcích. Fotky a základní informace o paralyzérech a podobných produktech. Užitečné informace a odkazy na internetové obchody.

Odkaz Paralyzéry1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Blog o víře

Svoboda, víra a odpovědnost. Duchovní růst. Mystika. Tato a podobná témata - k zamýšlení a meditaci, k poučení nebo k diskuzi. K růstu. K potěše i k povzbuzení. To budeme čerpat ze starobylých posvátných textů . Amen.

Odkaz Blog o víře1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nejlepší pánský on-line magazín na trhu

On-line magazín pro chlapy všech věkových kategorií. Zajímavosti ze světa sportu, články o sexu, vztazích, recenze o autech, rozhovory s celebritami, technické novinky, kulturní akce, videa, zábava ze světa a atraktivní soutěže.

Odkaz Nejlepší pánský on-line magazín na trhu1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Michal na cestách

Cestopisy, galerie fotek a videí z cest plus užitečné tipy na cestu po světě. Po světě jezdím sám po své ose a píši o zážitcích z Japonska, Thajska, Dubaje, Turecka, Německa, Anglie a dalších míst.

Odkaz Michal na cestách1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Výroba přáníček návod

Výroba přáníček od A do Z, návod jak si sám vyrobit přáníčka, užitečné rady pro výrobu přáníček, handmade přáníčka, návrh na design pro výrobu přáníček, razítka na výrobu přáníček.

Odkaz Výroba přáníček návod1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Chemie potravin

Chemiepotravin.cz přináší různé zajímavosti z lidského okolí jako je zdravý styl, výživa, potraviny, jídlo, věda, výzkum. Všechny tyto článek, které si přečtete vám přinesou rady a tipy, jak zlepšit život nebo jak upravit svoje zdravý.

Odkaz Chemie potravin1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Zástěra a jak ji ušít

Zástěra do kuchyně, ale jak ji ušít? Pozvedněte obyčejnou zástěru na něco neobyčejného. Budete mít krásný doplněk do kuchyně a vaření vás bude bavit. Připravila jsem jednoduchý návod jak ušít zástěru. V kuchyni budete za hvězdu. Tak šijte a kombinujte.

Odkaz Zástěra a jak ji ušít0 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 15

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7006