Blogy

Odkazy v kategorii Blogy jsou řazeny podle bodů. Hlasujte pro své stránky a posuňte se na TOP pozice.
Předběhněte vaší konkurenci, buďte jedničkou sekce Blogy. Hlasovat je možné pouze 1x za hodinu.

Jak na krypto

Bitcoin krok za krokem Pravděpodobně jste už slyšeli o Bitcoinu a jeho šíleném zhodnocení. Ještě relativně nedávno (první polovina 2013) to byly hlavně grafické karty, nyní je to hlavně záležitost ASIC čipů.Tato neustále rozvíjející se internetová platební síť má i individuální organizaci Bitcoin Foundation, která se stará o infrastrukturu mimo Bitcoinu, sledování hrozeb a případné vylepšování protokolu, zajišťování konferencí a propagaci měny. Není možné bitcoin ovlivňovat, padělat, zabavovat účty, vlády nemohou ovládat její peněžní toky nebo způsobovat inflaci. Bitcoinová komunita hledá řešení, které by umožnilo dostat do bloků více transakcí, jedním z takových je např. Vytvořena během r.

Odkaz Jak na krypto1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Potřeby na šití

Seznámíme Vás s tím, jaké potřeby na šití si pořídíte. Ukážeme Vám, co všechno budete na šití potřebovat. Také poradíme, jaké jsou vhodné oděvní látky na šití a jak s nimi pracovat.

Odkaz Potřeby na šití1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Dabelinky blog

Radím holkám, které potřebují poradit s menstruací a ženskými problémy. Specializuji se na ženský život, ženský svět, ženské problémy a vše co souvisí se sexem, antikoncepcí, zdravím a dospíváním.

Odkaz Dabelinky blog1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Deník nerudného důchodce

"Nejsem zrovna typ, který by ze života chtěl utíkat. Ne ze života jako takového. Mám život rád, i přesto, že mi za ta léta mnohdy opravdu nakládal břemena, pod jejichž tíhou jsem místy opravdu padal až na samotnou tvrdou a chladnou zem. Mám rád život. Nemám rád některé lidi, okolnosti, situace. Ale život obecně ano." Úryvek z blogu nerudného důchodce. Chcete se dozvědět více? Zavítejte na tento blog.

Odkaz Deník nerudného důchodce1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Paralyzéry

Microblog o elektrických paralyzérech, pepřových sprejích a ostatních obranných prostředcích. Fotky a základní informace o paralyzérech a podobných produktech. Užitečné informace a odkazy na internetové obchody.

Odkaz Paralyzéry1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Blog o víře

Svoboda, víra a odpovědnost. Duchovní růst. Mystika. Tato a podobná témata - k zamýšlení a meditaci, k poučení nebo k diskuzi. K růstu. K potěše i k povzbuzení. To budeme čerpat ze starobylých posvátných textů . Amen.

Odkaz Blog o víře1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Nejlepší pánský on-line magazín na trhu

On-line magazín pro chlapy všech věkových kategorií. Zajímavosti ze světa sportu, články o sexu, vztazích, recenze o autech, rozhovory s celebritami, technické novinky, kulturní akce, videa, zábava ze světa a atraktivní soutěže.

Odkaz Nejlepší pánský on-line magazín na trhu1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Michal na cestách

Cestopisy, galerie fotek a videí z cest plus užitečné tipy na cestu po světě. Po světě jezdím sám po své ose a píši o zážitcích z Japonska, Thajska, Dubaje, Turecka, Německa, Anglie a dalších míst.

Odkaz Michal na cestách1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Výroba přáníček návod

Výroba přáníček od A do Z, návod jak si sám vyrobit přáníčka, užitečné rady pro výrobu přáníček, handmade přáníčka, návrh na design pro výrobu přáníček, razítka na výrobu přáníček.

Odkaz Výroba přáníček návod1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Chemie potravin

Chemiepotravin.cz přináší různé zajímavosti z lidského okolí jako je zdravý styl, výživa, potraviny, jídlo, věda, výzkum. Všechny tyto článek, které si přečtete vám přinesou rady a tipy, jak zlepšit život nebo jak upravit svoje zdravý.

Odkaz Chemie potravin1 bodů. Ohodnotit , nebo .

Další stránky katalogu:

1 ... 2 3 4 5 6 7 ... 16

SEO Katalog © 2012 | Levná tvorba webových stránek od Zajimava.cz | | Celkem přidáno webů: 7193